Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit teszel azért hogy párkapcs...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit teszel azért hogy párkapcsolatod legyen?

Figyelt kérdés
mennyire van napirenden nálad ez..kort és nemet is..
2014. ápr. 10. 17:38
 1/9 anonim ***** válasza:
Szilvásbuktát csinálok ilyenkor mert azt szeretem.
2014. ápr. 10. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
tervben van, 24f, kipróbálom először ezt az online társkeresését azt meglátom mi sül ki belőle
2014. ápr. 10. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Mindig eszemben van hogy jó lenne ha valakivel telne az idő, ennek ellenére sose ismerkedem senkivel, egyrészt mert félek az elutasítástól, másrészt válogatós vagyok

21F

2014. ápr. 10. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
gyk-ra beírom, h ki szereti a korbácsolást és csak úgy dőlnek a privik. F/25
2014. ápr. 10. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Futni járok, hogy ne legyek dagadt. Edzem is. Próbálom képezni magam, folyton a "szakmámban" is, illetve lányoknak szóló dolgokat is olvasok és utána nézek, hogy azért kb. képbe legyek és beszélgetek is rendszeresen lányokkal, tájékozódási céllal. Nagyon szeretnék egyszer egy teljesen független, stabil csávó lenni, akire számíthat egy hozzám hasonló lány anyagilag is. (ez nem pénzéhes ribiség szerintem, egy normális szintig ez teljesen normális) Ez lenne a célom, de egyelőre még nem vagyok elégedett magammal, így nem is ismerkedem, illetve csak határozott távolságot tartva. Ilyen szex kaland stb. az valahogy nem annyira vonz, meg szerintem nem is nekem való. Óvatosan, nem bunkón lepattintgatom a lányokat, akik próbálnának (csak néha kellemetlen, hogy ez sokszor csak olaj a tűzre. Számomra nehéz helyzet, sok önfegyelem és sok türelem). Az a baj, hogy a legtöbb lány azt hiszi, vele van a baj és ezért, van, hogy meg is sértődnek, pedig csak arról van szó, hogy én jelenleg még nem vagyok magammal elégedett, de törekszem. (bár ismerve magam, lehet, hogy sosem leszek elégedett).
2014. ápr. 10. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

36 vagyok, s hát van...

Amúgy semmi extrát nem tettem érte. Csak önmagam voltam.

2014. ápr. 10. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Már majdnem 4 éve annak, hogy regisztráltam egy internetes társkereső oldalra. Ennyit tettem.

Ott ismertem meg 6 hónappal a regisztráció után a férjemet.


Amúgy előtte is neten ismerkedtem, mert sose voltam diszkóba járós. Aki meg utcán jött oda hozzám az valahogy gyanús volt... N/28

2014. ápr. 10. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Semmit.

24F

2014. ápr. 10. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Hát ha a mostaninak vége lesz,ami nem lesz könnyű,az égvilágon semmit nem fogok csinálni egy jó darabig az biztos.36f

Motorozni fogok viszont sokat.:)

2014. ápr. 10. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!