Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Volt már olyan, hogy nehezen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már olyan, hogy nehezen jött össze egy párkapcsolatod de nagy szerelem lett belőle?

Figyelt kérdés
Személyes történeteket várok :)
2014. febr. 1. 00:35
 1/10 anonim ***** válasza:
Fél órára elmegyek innen, remélem mindenki örül! :D
2014. febr. 1. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
8%
Örökre menj.
2014. febr. 1. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Székrekedésed van?
2014. febr. 1. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Rájött a maszturbálhatnék :)
2014. febr. 1. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Hát igen, a mostani szerelmemnél például:)

A korom miatt sokat hezitált, de végül "behálóztam"a lehengerlő természetemmel és a csodás személyiséggel:D

Most 4 hónapja vagyunk együtt és nagyon boldogak vagyunk:)

2014. febr. 1. 03:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

ugyan nincs párkapcsolat belőle: régóta ismertem egy lányt, de nem akartam kezdeni vele majdnem egy évig, mert kicsit éretlen volt. Aztán változott valami... és jobban be is érett. Elmondtam neki, de épp akkor lett egy párkapcsolata. Futó dolog volt, 1 hétig tartott. Majd kapott rózsát: most nem akar pasit magának, ilyen korszaka van, nem kell senki. De barátként tök jól elvoltunk.

Most jön részemről a "sz.arok rád" korszak, mert állitólag be szokott válni... meglátjuk

2014. febr. 1. 03:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nagy szerelem az lett, de párkapcsolat - egyelőre - nem. Viszont a sztori maga regénybe illő, és már több mint egy éve tart a fura kapcsolat, amiből még bármi is lehet akár... vagy nem. Viszont nem írom le, mert annyira egyedi, hogy ha egyszer úgy döntök, hogy megírom regényben, meggazdagszom belőle. :)
2014. febr. 1. 03:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Nekem sincs belőle párkapcsolat de 1x talán igen. Régebben belém volt zúgva a csaj, akkor nem is hittem hogy esélyem van nála meg érettlennek is tartottam kicsit. Mostmeg...

Én szerettem bele , de neki van pasija. Hát annyi a helyzet , hogy kettőnk közt megvan minden : Kémia , nagyon sokban passzolunk stb.

De sajnos még mindig a pasijával van aki kihasználja és alázza. Annyira buta szerencsétlen ezen a téren és naiv. Ha közben is belém tudott szeretni miközben már együtt voltak , akkor nagyon nem az a nagy szerelem van mint amennyire hiszi , hiába az a másfél - 2 év amióta együtt vannak.

Egy időre szét is váltunk , mert ezzel nem tudtam mit kezdeni. 1x szakítottak is miattam kb , de megint összejöttek. Néhány hónap múlva megint felkerestük egymást , de szabtunk egy határt amit nem lépünk túl , nincs szükségem még1x erre. Most ott vagyok neki ,mint barát ezzel a seggel szemben. Régebben is jó barátok voltunk mielőtt ez kialakult.

2014. febr. 1. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Igen volt. Mindkettonknek volt kapcsolata, ilyen vagy olyan. Én nem akartam először tőle semmit, csak megtörtént. Aztán mégegyszer, és megint.. és azt vettem észre hogy rajta jár az eszem ha nincs ott. Ha meg ott van, úgy vágyom rá hogy az kimondhatatlan. Érintése, egy szóra. Aztán költözés, úgyhogy ritkultak a talik. Aztán szünet, ami borzalmas volt. Szóval belezugtam, ő is belém, de aztán mégsem jött össze.
2014. febr. 1. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

Szia!


Mi tavaly nyár elején ismertük meg egymást G.-vel(Teljes nevet nem írok ha nem gond:) )!És nálunk úgy indult az egész hogy legjobb barátok voltunk... aztán én beleszerettem de neki volt egy távkapcsolata... kb. 15 percre lakunk egymástól... és minden nap szinte találkozgatunk...nagyon sokat szenvedtem mert nem mertem neki elmondani hogy szeretem hisz féltem hogy tönkre megy a barátságunk ez miatt! De minden találkozásnál köszönéskör akármennyire is rossz kedvünk volt megláttuk egymást és mindig mosolyogtunk! :) minden elköszönéskor átölelt! és volt hogy 5percig álltunk és csak öleltük egymást! :$ aztán egyik nyári napon elkezdtük csikizni egymást és közelebb kerültünk egymáshoz... szóval egymás mellett feküdtünk az ágyon és közben fogta a kezemet :$! :) aztán mikor haza ment bevallotta hogy jobban megszeretett mint kéne...én nagyon nagyon boldog voltam! :) szakított a barátnőjével... de aztán megint össze jöttek mert szerette elméletileg... na m1... aztán végleg szakítottak... és nekem lett egy kapcsolatom ami 3hónapig tartott... és 2012.12.21.én(akkor még úgy volt hogy akkor lesz világvége :D) Hááát :) itt aludt nálam G. ... de én még mindig őt szerettem és az akkori barátomat már nem... Rossz kedve volt G-nek és nekem is... hisz szerettem de nem lehettem vele... aztán ő átment a vendégszobába hogy alszik... én utána mentem láttam hogy ül az ágy szélén... és cigizik... oda mentem... leültem mellé... beszélgettem vele... aztán ismételten elkezdtük csikizni egymást! :) és megint az ágyon feküdve kötöttünk ki.... és egyszer csak megfogta a kezemet és a mellkasára húzta... hát akkor voltam a legboldogabb életembe!!! aztán egész este hülyültünk! :) meg ijezgetett hogy egyre sötétebb van stb. :) én meg bújjtam hozzá mert féltem... aztán megkérdeztem tőle hogy ha szakítanék az akkori barátommal akkor adna-e esélyt rá hogy boldoggá tegyem??? igent mondott! :) aztán szakítottam az akkori barátommal és össze jöttünk!(tudom köcsögség... de így volt a legjobb mind a kettőnknek hogy vége lett) aztán elutazott Bécsbe... de 25.én meglátogatott es csak miattam jött haza Pestre! :) aztán jöttek a szakítások meg a nehéz időszakok mert nemtudta hogy mit érezz! De minden rendben lett és azóta is boldogan párkapcsolatban élünk! És túl vagyunk minden nehézségen! :) 1 éve és 1hónapja vagyunk együtt! :) És azóta már a menyasszonya is lettem! :) <3


18/L

2014. febr. 2. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!