Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 2,5 éve van barátnőm, és még...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

2,5 éve van barátnőm, és még mindig ez a téma. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
a barátnőm 20 éves,egyetemista.Én 19 és most fejezem be a középiskolát.2,5 fél éve vagyunk együtt,néha jobb,néha rosszabb.Most tulajdonképpen a pénzen vesztünk össze.Tízszer olyan jól élnek a családjukkal,mint mi.Az állam támogat anyagilag,így kapok havonta egy kis pénzt,plusz diákmunkát vállalok.Havi 50-60 ezer forint így összejön.És folyamatosan károg,hogy én 2 marékkal szórom a pénzt,mikor tök értelmes dolgokra költöm.(új szemüveg kellett,cipő,fizetem a kishúgom sportolási lehetőségét stb)Hogy nem viszem el soha sehova,ami igaz is,nem sűrűn megyünk szórakozni,de nincs minden héten 5 ezer felesleges forintom,inkább a szüleimnek adom.Nyáron náluk vállalok munkát,mert egy nagy cégük van,és ott dolgozok.Idén azt mondta nem kapok fizetést,inkább elvisznek magukkal nyaralni Egyiptomba 2 hétre.Én azt mondtam hogy nekem szükségem van pénzre,mert főiskolára megyek,így akkor másik munkát kell keresnem...De ő neki fontos,hogy vele nyaraljak.. ISTENEM! mit tennétek a helyemben?

2014. ápr. 10. 17:54
 1/9 anonim ***** válasza:
23%

Ezt besz*ptad. :)

Szép bolyhos papucs lesz belőled.

2014. ápr. 10. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
94%
Akinek sose kellett beosztani a pénzt az nem tudja hogy mit jelent az hogy valamire nincs pénze az embernek. Ezt nem fogod tudni neki megmagyarázni. Mond meg neki hogy inkább ne foglalkozzon a pénzügyeiddel.
2014. ápr. 10. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
63%
Szerintem nem lesz túl hosszú életű a kapcsolat, eléggé ellentétes a hátteretek, ez általában egy idő után már teher lesz.
2014. ápr. 10. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Dogmatix91 ***** válasza:
100%
Ha annyira szórakozni akar akkor akár ő is fizethet. Szerintem amúgy is úgy tisztességes, ha néha napján a lány is fizet valamit. A mai lányok többsége azt hiszi, hogy a férfiak csak úgy szarják a pénzt. A szórakozás nem pénzszórás, de vakulj meg és rohadjon le a lábadról a cipő, mert az megengedhetetlen, hogy a szükséges dolgokat megvedd? Vagy papucs leszel, vagy a sarkadra állsz és kockáztatsz egy esetleges szakítást. (Ha rólam lenne szó, akkor én megmondanám neki a véleményem, ha e miatt szakít akkor annyit is ér.)
2014. ápr. 10. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
37%
fizesse ő a szórakozást akkor. csk menjetek! az exem se állt jól anyagilag, én sem, de valamennyire jobban, mint ő, és mindig mindent drágállt, meg ezt most nem, azt most nem..... és egy idő után tizenévesen besokalltam attól, h mindig otthon ülünk. na amint kidobtam, már ment is már aznap este bulizni.. hahh..:D
2014. ápr. 10. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Mondd el neki,hogy a te fizetésedről van szó,amit egyelőre te osztasz be,és nem ő.Illetve hogy van önálló életed és véleményed,és ezt legyen szíves tiszteletben tartani.Ha ez nem tetszik neki és emiatt összeveszik veled,hát nem is kár érte.
2014. ápr. 10. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Jól érzem hogy a kisasszony anyagias? Nem csodálnám ha az lenne egy ilyen környezetben :) .


Szerintem ebből előbb vagy utóbb szakítás lesz, erre készülj fel. Rég rossz ha egy pár a pénzügyeken vesznek össze (még ilyen fiatalon). Mi lesz később?


Figyu, én amit tennék, az tuti hogy dobnám. Maga a kiszolgáltatottság, meg ez a fenyegető dolog hogy nem fizetnek hanem elvisznek Egyiptomba... he?

2014. ápr. 10. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
nem értem mi bajod Egyiptommal...:S am ikor jutnál el oda? ráadásul a barátnőddel lehetnél.... de látom neked ő nem is fontos igazából
2014. ápr. 11. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Dogmatix91 ***** válasza:
Nem Egyiptommal van baja, hanem azzal, hogy akkor nem lesz semmi pénze tanévkezdéskor. Nem mindenkinek a szülei tudják finanszírozni az egyetemet és itt most nem a tandíjról van szó. Egy egyetemistának is vannak kiadásai: Albérlet/kolesz, vonatbérlet, helyi közlekedést is meg kell oldani, kajálni is kell néha napján, könyveket meg kell venni (vagy letölteni és kinyomtatni), a gólyáknak szinte kötelező a közösségi programok látogatása (kivéve, ha egyetemi tanulmányait magányosan akarja eltölteni). #8 a hozzászólásod alapján neked fél egykor már rég aludnod kellett volna, kislány vagy még.
2014. ápr. 11. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!