Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az miért van, hogy egyes nőknél az egyik férfi többet engedhet meg magának, mint a másik férfi?

Figyelt kérdés

Az exbarátnőmről van szó. Három évig voltunk egy pár, és szó szerint meg akart fojtani sok esetben. Nem, vagy csak hosszas könyörgés után engedett el a haverjaimmal kártyázni. Vagy ha ő ráért, akkor nekem is kötelezően szabadidőt kellett beszúrnom a napi tevékenységeim közé. (Pl. ZH-írás alatt írt SMS-t, és mivel egy jó óra múlva tudtam csak válaszolni, utána 2-3 napig tiszta ideg volt és cirkuszolt.) Ha valahová elmentem nélküle, egyből kérdezősködött, hogy milyen nőket néztem, kivel beszéltem, melyik lány fenekét bámultam stb. A telefonomat is állandóan bújta, holott soha semmilyen okot nem adtam rá a féltékenykedéseire, mert a 3 év alatt végig hűséges voltam hozzá. De volt olyan, hogy a meccset se tudtam nyugodtan végignézni, mert vele kellett foglalkozzak.


Valójában ezek a féltékenységi rohamok tették tönkre, mérgezték meg teljesen a kapcsolatunkat és a többi velejáró, hogy egyszerűen levegőhöz sem hagyott jutni, teljesen kisajátított, elmart a haverjaimtól, és majdnem a szüleimtől is. Aztán végül megelégeltem az egészet, mert már étvágyam sem igen volt a vége felé.


Egy éven belül mindkettőnknek új kapcsolata lett. Ő is boldog és én is. Viszont ami picit szemet szúrt nekem, az az volt, hogy ez az új pasi, akivel már együtt is él, valójában egy szemtelen, gátlástalan nőcsábász, aki így a barátnője mellett is elég sok nővel szokott spontán viselkedni, beszélgetni, sőt, amióta együtt vannak (kb. másfél éve) háromszor már meg is csalta a volt barátnőmet. (Tekintsünk el attól, hogy honnan tudom. Biztos forrásból tudom, és kész.) Ez a férfi semmivel sem különb nálam külsőre, mondhatni szinte még majdnem hasonlítunk is egymásra, a tanulmányaink és a munkahelyeink is közel megegyező egzisztenciájúak.


Szóval egy arcátlan macsóval van dolgunk, aki nem tiszteli a barátnőjét és mivel ismerem a természetét a fiúnak (mert korábbról ismerem), tudom róla, hogy nagyon sokat hazudik is. Persze nyilván ez nem jelenti azt, hogy a barátnőjének is hazudna, csak furcsállom, hogy amíg az exbarátnőmnél gyakorlatilag majdnem pislogni se pisloghattam, addig ez a srác önfeledten szórakozik gyönyörű nők és intelligens hölgyek társaságában is.


Nem irigylem tőle, dehogy irigylem. Téveszme, ha most azt hiszitek, irigy vagyok, csak egyszerűen nem értem az egészet, hogy amíg nekem egy levegővételhez is szinte engedélyt kellett kérjek, addig ez a srác éli a kicsapongó, csapodár életét, világát. Szóval ha én ilyen lettem volna, az biztos hogy azonnal szakított volna velem az akkori barátnőm.


Tudom-tudom, nem kell azokat a felesleges kommentköröket lefutni, hogy miért foglalkozom az exemmel és a többi közhely. Ha kommentelni akarsz, akkor tekints el attól, hogy az exbarátnőm, írhattam volna teljesen más valakit is.


Szóval az eredeti kérdéskörre visszatérve, mégis hogy lehet, hogy amíg az egyik férfinek kuss van egy kapcsolatban, addig ugyanazzal a nővel egy másik férfi meg bármit megtehet?


(24/férfi)


2014. ápr. 10. 20:40
 1/2 anonim válasza:
Lehet, hogy őt jobban szeret, mint téged. Vagy több a pénze, mint neked.
2014. ápr. 10. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Te hagytad, hogy így viselkedjen veled, a srác valszeg meg sz*rik arra, hogy az exbarátnőd mit hisztizik, nem tesz a kedvére a "békesség miatt". Így hiába hisztizne, nem tud vele elérni semmit. Erős, határozott típus, akinél kénytelen visszafognia magát. Csak azzal lehet féltékenykedni, és így (szerintem undorító módon) bánni, aki hagyja...

25/N

2014. ápr. 11. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!