Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, lányok. Vélemény?

Figyelt kérdés
Hát először is azzal kezdeném hogy nem szép dolog ami kérdezek..de lehet hogy aki ilyen helyzetben van vagy volt,teljesen természetes..Tehát..Mindketten egy suliba járunk Budapesten,sőtt egy osztályba is,a suliból pedig még ezzel együtt 3év van,mindketten pénzügyi dolgokat tanulunk.27en vagyunk az osztályban ebből 19 lány,és messze ő a legszebb.Szóval az a helyzet hogy van egy lány az osztályomban,akivel 3 hónapja vagyunk osztálytársak..Ő már az első naptól fogva nagyon tetszik,és közben ahogy egyre többet beszélgetünk az érzés is kialakult,tehát elég rendesen bele is vagyok esve.A helyzet az hogy foglalt :( .A mostani barájával 5 hónapja van együtt.Az utóbbi időben azt vettem észre hogy egyre többet keresi a társaságomat,egyre többet hülyül velem,itt gondolok arra hogy pl a hajamat cseszteti vagy csikiz :).A kérdésem az lenne hogy egy párkapcsolatban körülbelül mennyi az az idő ,miután jönnek a gondok,vagy a legtöbb szakítás bekövetkezik..? Mert sajnos én most csak abban bízok hogy valami oknál fogva szabad lesz és akkor esetleg elhívom valahova vagy ilyesmi...Csak sajnos attól félek hogy nem lesz rá lehetőségem,mert nem fognak szakítani :( . Szerintetek bizakodhatok vagy felejtsem el? Köszönöm annak aki válaszol. Egyébbként ő 18 én 19 a mostani barátja pedig 21 (megjegyzem kb 18-9-nek látszik a srác).Az én testalkatom sportos,kigyúrt(de nem 2 ajtós szekrény) és ezt biztosra tudom hogy ez tetszik is neki..Szerintetek van esély?Bocsi a hosszú regény miatt,köszi hogy elolvastad.
2009. dec. 20. 18:02
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
van esélyed. ha keresi a társaságod, tuti! mennyire vagytok őszinték egymással? mennyit beszéltek?
2009. dec. 20. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 X. Maté ***** válasza:

Szerintem meg ne foglalkozz a barátjával, ha ennyire belezúgtál. Szépen lassan közeledj hozzá, próbáld meg neki beadagolni, hogy tetszik neked. Akár 1 kis lelkizés is belefér, de ne úgy még mintha a palija lennél, főleg ne úgy mint 1 barátnő.

Az sose érdekeljen, amíg nem házas, hogy van barátja, nem azt mondom, hogy csalja meg veled, de kis flört stb belefér.

Ezek a jelek, amit leírtál, sztem azt mutatják, hogy te is tetszel neki, vagy nagyon jó barátnak tart, de azt nem hiszem. Kitartással simán megvan a csaj és elviheted moziba mondván megy 1 jó film amire kiváncsi vagy, de a haverok nem akarnak veled elmenni rá és így hívod őt.


De ha nem vagy kitartó, üljetek le és mond el az érzéseid...

2009. dec. 20. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 X. Maté ***** válasza:
az előzőt én írtam, nem pont így akartam fogalmazni, de mostmár mind1
2009. dec. 20. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

ELső kommentelő kérdésére irnék.

Hát beszélgetünk de nem annyira sokat..De ha elkezdünk,akkor mindig megtaláljuk a közös hangot.

Nem anyira sokat dumálnuk,de ahogy telik az idő,egyretöbbet...

2009. dec. 20. 18:17
 5/7 anonim ***** válasza:
Szerintem ne éld bele inkább magad, mert nem lehet tudni hogy a barátjának is mi fér bele és nagy esés lenne ha csak jól el van veled. Jobb lenne egy "szabad" nővel foglalkoznod, persze ne érts félre, értem én a problémát, én is mondhatnám hogy a leírtak alapján ez jó, de egyáltalán nem biztos sajnos. Sok kedves és aranyos nő van akinek még ezért nem szólna a pasi, vagy ha szólna is nem megy tovább.
2009. dec. 20. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
ha van pasija, várj. ebben a korban úgysem bírják olyan sokáig..
2009. dec. 20. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
én is erre gondolok amire az utolsó kommentelő..ez most kicsit biztató :) köszi.
2009. dec. 20. 19:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!