Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk, lányok! Vélemény? Ötlet?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, lányok! Vélemény? Ötlet?

Figyelt kérdés
Jött egy új fiú a suliba. Eléggé tetszik, ugyan ott lakik mint én, és álltalában eggyütt megyünk és jövünk a suliból egy úton. Mind ketten egyedül megyünk. Eddig még nem szoltunk egymáshoz eggyáltalán. Eggyel alattam jár, de ez engem nem zavarna. Mindíg amikor a látóhatárba kerülönk, egymás szemébe nézünk (ilyenkor olyan kínosan érzem magam). Az úton, ma úgy volt, hogy én mentem elöl ő meg jött mögöttem egy 3-4 méterre, amikor az átjárónál állunk, akkor úgy csinálok mintha ottse lenne, rá se nézek, meg semmi. Szerintetek mit kéne csinálni? Ötletek?
2010. szept. 16. 16:06
1 2 3 4 5 6
 1/56 anonim ***** válasza:
Rá kéne köszönni.
2010. szept. 16. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/56 Kamuuu ***** válasza:
Öld meg... basszus ide sok agyatlan ember jááár áám ismerd már meg hát beszélgess vele találj már ki valamit.......
2010. szept. 16. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/56 anonim ***** válasza:
Mutattkozz be neki, és kérdezd meg h nem megyünk együtt suliba? Mindig láttam h egyedül mész ahogy én is, és akkor nem unatkoznánk, lenne kivel beszélgetni, ha akarod! :)
2010. szept. 16. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/56 A kérdező kommentje:
Csak tudjátok én vagyok a lány.
2010. szept. 16. 16:12
 5/56 A kérdező kommentje:
és... gondolom értitek
2010. szept. 16. 16:13
 6/56 Kamuuu ***** válasza:
Igen értjük attól még te is kezdeményezhetsz hogy szia mizu mér vagy ilyen szótlan együtt is jöhetnénk akár suliba stb... kérd el msnjét meg hasonlót ha már jól mennek az első lépések :)
2010. szept. 16. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/56 anonim ***** válasza:
Értjük hát! B@sszátok meg a női emancipációt ha még arra se vagytok képesek ,hogy egy beszélgetést kezdeményezzetek egy pasival aki tetszik!
2010. szept. 16. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/56 A kérdező kommentje:
Igen...,de én úgy gondolom, ha tetszek neki, akkor úgyis kezdeményezni fog, csak olyan dolgokra lennék kiváncsi, hogy mivel tudnék neki, önbizalmat adni. Talá azzal, hogy ránézel, vagy ilyesmi, csak ugye az a god, hogy lehet, egy szemát (nem tűnik annak, de nem ismerem) és az egész iskolának elmondja, hogy nekem tetszik. Értitek? és ne haragudjatok a helyesírási hibákért
2010. szept. 16. 16:22
 9/56 A kérdező kommentje:
csak sietek
2010. szept. 16. 16:23
 10/56 A kérdező kommentje:
****
2010. szept. 16. 16:25
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!