Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek van értelme ti...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek van értelme ti mit tennétek?

Figyelt kérdés
Barátnőmmel vége lett 2 hónapja nagyon hiányzik még mindig hiába mondta , hogy felejtsem el örökre nagyon hiányzik utóbbi 2 hétbe kiír facera ilyen szomorú idézeteket pl Viszont arra,hogy ki különleges,és ki fontos, sokszor csak túl későn döbbenünk rá. stb szerintetek mivel írhatnék rá mit írjak neki ?
2014. ápr. 10. 21:36
 1/3 anonim ***** válasza:

Hát írd hogy szia először is. Tudom hogy azt mondtad,hogy felejtselek el,de érdekel mi van veled.Talán ez megfelelő lenne,de majd írnak mások is és adnak tippeket.

Azt viszont nem értem,hogy azt mondta: "felejtsd el örökké". Valami rossz történt?

2014. ápr. 10. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
nem megcsalás meg ilyenek csak szimplán sokat veszekedtünk :\
2014. ápr. 10. 21:42
 3/3 A kérdező kommentje:
gondolkodtam azon is , hogy sulijába küldök 1 rózsát meg a kedvenc virágát meg 1 csokit meg írok neki , hogy sajnálom , hogy ennyit veszekedtünk pl
2014. ápr. 10. 21:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!