Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Döntés elé állítás?

Figyelt kérdés

Van egy fiú, akivel már szeptember óta húzzuk egymás agyát.Én ezt a helyzetet már nem bírom tovább, ezért szeretném döntés elé állítani.Ezt szeretném neki megírni:


Ez az egész oda-vissza játék már egy örökkévalóság óta tart.Egyszer azt mondod, hogy komolyan gondolod a dolgokat és, hogy szeretsz de aztán meg máshogy viselkedsz.Én már mondtam neked, hogy szeretnék veled együtt lenni, jobban megismerni.Mikor megkértél, hogy várjak, én vártam.Ez az idő azonban lejárt, és véleményem szerint semmi nem változott.Többet nem tudok és nem is akarok már tenni, a türelmem is véges.Fogalmam sincs, hogy mi a véleményed rólunk de kérlek döntsd el végre mit akarsz.


Mit gondoltok?Próbáltam tárgyilagos lenni, de nem tudom, hogy sikerült-e.Csupán egy igent, vagy egy nemet akarok kapni, de ezt végérvényesen...

18L, a fiú 24


2014. ápr. 10. 22:42
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Szerintem ideális már, hogy döntés elé állítod. Nem veszthetsz semmit, de ha nemet mond, akkor utólag az idődet fecsérelte :(
2014. ápr. 10. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
még a nemnek is "örülnék" mert már sokszor mondtam neki h hagyjuk békén egymást, ami utána fájt, de túlléptem rajta...de aztán újraírt,ígérgetett, amitől én megint reményeket kezdtem táplálni....na ebből van elegem.Csak egy konkrét választ akarok, ha nem, akkor soha többet ne találkozzunk, ne írjon..
2014. ápr. 10. 22:53
 3/15 anonim ***** válasza:
Tedd meg. Csak tudod ha neten megírod neki, nem biztos, hogy válaszolni fog, simán ki tudja azt találni, hogy nem kapta meg az üzeneted.
2014. ápr. 10. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

Ez tökjó szöveg!

DE!

Egy mondatban is össze tudod foglalni? Mert az ELEJÉRE azt az egy mondatot írd le!

Mert túl bonyi egy fiúnak, aki zavarban van Veled kapcsolatban.:)

2014. ápr. 10. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
De facebookon küldeném, ami kijelzi, ha elolvasta.
2014. ápr. 10. 22:56
 6/15 A kérdező kommentje:
hűűű, egy mondatban? :D most megfogtál :D gondolkozom...
2014. ápr. 10. 22:57
 7/15 anonim ***** válasza:
Vissza lehet olvasatlanná csinálni. Rámész az üzenetek ikonra, ráviszed az egeret az egyik üzipartneredre, de nem kattintasz rá, ott van egy kis tömetlen karika, ha arra rákattintasz olvasatlan lesz.
2014. ápr. 10. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
hát majd akkor írok neki mikor fent van, és látom ha kiírja a gép, hogy "látta"...am meg ha esetleg még is azt írná, hogy nem olvasta akkor én szívesen elküldöm neki mégegyszer :D hát ne szórakozzon már...ha nem válaszol az is egy válasz...
2014. ápr. 10. 23:01
 9/15 anonim ***** válasza:
Akkor tedd meg mindenképp. :)
2014. ápr. 10. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
"Csak egy választ szeretnék kapni:igen vagy nem" ez milyen? :D
2014. ápr. 10. 23:03
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!