Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy mondjam el ennyi idő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy mondjam el ennyi idő után, hogy idősebb vagyok?

Figyelt kérdés
Van egy kapcsolatom már 7 hónapja. Egyikünk sem beszéli a másik nyelvét, ezért az első időszakban inkább a nyelvi nehézségek okoztak gondot és vicces félreértéseket. Mióta együtt vagyunk valahogy sosem került szóba, h ki hány éves, de közeleg a szülinapom. A kollégáimtól úgy tudja 31 vagyok, (nem én terjesztettem el, és senki nem kérdezett rá) és eddig nem néztek max. 33-nak, de igazából 39 leszek. A párom 29. Előbb utóbb valahogy tudomására kellene hoznom, csak félek, nehogy szakítóok legyen. Mármint nem feltétlenül a korom, meg a sztereotípiák, hogy a nő legyen fiatalabb, csak hogy "hazudtam". Hogy hozzam a tudomására?
2014. ápr. 11. 06:20
 1/6 menta34 ***** válasza:
100%

Lovagold meg, aztán amikor már belejött meséld el a helyzetet, aztán kérdezd meg, hogy most akkor maradj nyeregben vagy leszállj :)


Amúgy nem a szexben van gond, de ha teszem azt ő családban gondolkodik, akkor nem mindegy, hogy a felesége 32 vagy 40 évesen fog szülni.

2014. ápr. 11. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Ez nagyon gáz!!!!!
2014. ápr. 11. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon nem mindegy, hogy 31 vagy 39... Lehet, hogy ő gyereket, családot szeretne majd. 7 hónapja vagytok együtt, akkor gondolom ez min. 1-2 év múlva esedékes. 40 év felett meg lehet hogy nem is fogsz már teherbe esni...

Arról inkább nem is beszélek, hogy milyen kapcsolat az, ahol ennyi ideig titkolnak egy ilyen fontos dolgot...

2014. ápr. 11. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Hát akkor kellett vokna, amikr rájöttél, hogy a kollégáidtól mást tud...

Ezt hgytudtad meg?

Aműgy csak simán, ha nem került szóba, akkor nem került szőba..

A kor az csak egy mérőszám...teged szeret, kedvel, nem azt ahány éves vagy..az nem változtat rajtad..


Viszont tényleg azt nem értem, hogy akkor miért nem tisztáztad amikor rájöttél, hogy rosszul tudja..

Állj elé, hogy van egy férleértés, amit tisztáznál, hogy nem akartad titkolni, csak nem került szóra, aztán rájöttél, hogy ő mást tud, most pedig nem tudtad hogy reagálna így rá. Ez a dologbpedig a életkorod.


A kollégáid miért tudnak 31-et? Vagy miért mondták ezt?

2014. ápr. 11. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Őszintén. Mondd el, hogy mit érzel, a félelmeidet, stb.. Ha emiatt elhagy, akkor ne is bánkódj utána, ami volt szép volt, aztán ennyi.

Persze azért nem árt egy bocsánatkérés, és utána valami kis extra bujaság. :)

2014. ápr. 11. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

3# Egyébként nem tartottam titokban, lehet, hogy furcsa, de egyszerűen nem beszéltünk róla. Én őt többnek gondoltam egy 4-5 évvel, amíg egy új kolléga meg nem kérdezte tőle: és te hány éves vagy? Azt hittem dobok egy hátast, mikor megtudtam. Azóta motoszkál bennem a kérdés. A személyim is elöl van, bármikor bármilyen hivatalos levelembe belenézhet, ott is láthatta volna.


#4 A 31 onnan jött valószínű, hogy 90%-ban ilyen fiatalokkal dolgozok együtt, és mikor kérdezték anno, hány éves vagyok, mondtam hogy 18+. Aztán mikor elkezdtek találgatni, hogy 25-26, vagy max. 28, akkor csak annyit mondtam, hogy több, már elmúltam 30 is. Gondolom innentől számolják a 30-at, vagyis már 31-et.

2014. ápr. 11. 19:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!