Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Várjak vagy mondjam el neki?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Várjak vagy mondjam el neki?

Figyelt kérdés

a helyzet a következő..


van egy nagyon jó lány barátom, sok éve ismerjük egymást, mindent megbeszélünk. Régebben próbáltam (elég gyengén, bár valószínüleg észrevehetően) utalgatni, hogy én többet is akarnék, viszont most barátja van. Azt érzem, hogy hozzátartozna a barátságunkhoz ez is, hogy tudja mit gondoltam/gondolok róla, azonban félek. Félek, mert kitudja, hogy fog reagálni erre egy pasi mellett. Esetleg nem lenne jobb, elmondani akkor, ha ez nála is alkamas?


2009. dec. 20. 18:45
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ne mond el neki. Ha barátja van, és szereti, úgy sem tud mit kezdeni az érzéseiddel, csak eltávolodna tőled védekezésből.
2009. dec. 20. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha neked az megfelel, hogy látod ahogyan mással van akkor ne mondd el! Azonban, ha valóban annyira bejön akkor ne titkolózz! Ha tényleg jó barátok vagytok a lány kibírja az infót és legalább te is haladsz egyről a kettőre!
2009. dec. 20. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Mond el neki mert fiú és lány közt úgyse lehet soha csak barátság, mindig ennél sokkal több van ha ilyen jóba van vki vkivel. Bár így előfordulhat az hogy elveszted a barátságát de legalább megpróbáltad és még az is lehet hogy ha szabad lesz akkor ujra felveszi veled a kapcsolatot. Inkább légy őszinte mert késöbb megbánhatod hogy nem mondtad el neki az érzéseid. Bár a helyedbe mondjuk én is félnék bevallani.
2009. dec. 20. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!