Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Távkapcsolatos kérdés. Mi a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Távkapcsolatos kérdés. Mi a véleményetek erről a helyzetről?

Figyelt kérdés
A barátom és én elég távol lakunk egymástól. Mindketten Pesten tanulunk, így hét közben tudunk találkozni. Viszont nem merem elhívni hozzánk (még napközbenre látogatóba sem, nemhogy itt aludni...) mert hát hogy is mondjam... Nem túl szép a házunk és nem állunk jól anyagilag...Tulajdonképpen szégyellem ahol lakunk, meg így "mindent :$ Igaz, még nem merült fel ez a téma...de ez így akkor is olyan kínos.Nagyon szeretem Őt. =( Mit tegyek?
2009. dec. 20. 19:23
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem ne aggódj emiatt, a pasid biztos megértő lesz.:)
2009. dec. 20. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ne szégyellj semmit.Gondolj abba bele hogy azt mondod hogy szégyelled, de azt is mennyi munka volt összehozni valakinek.Amúgyis ez nem olyan fontos hogy milyen körülmények közt élsz.Az én barátnőmék sem gazdagok mert 4 en aknak egy kis lakásban, ő a testvérével egy szobában.Az apukája egyedül neveli őket.És nagyon megdolgozik minden falat kajáért.És ezért nagyon tudom tisztelni.Nem szép a házuk..és?Nem a ház érdekel, hanem a leányzó.
2009. dec. 20. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Szia!

nem teljesen hasonló cipőben de egy két dologban igen olyan a te problémaád mint az enyém. A barátom és köztem 400 km a távolság és a lakásunk nem megfelelő... illetve nyáron bármikor jöhet bárki de télen csak egy szobát fütünk. Az otthonomtól nem messze tanulok kollégista vagyok igy ha lejön akkor ott tudunk lenni a szobámban megdolva. meg kellett neki mondanom hogy nm a lgjobb és télen nem tudunk hol aludni ill nem azért nem viszlek hozzánk mert szégyellek hanem mert nincs hol megaludnod... kínos helyzet asszem de megértette:)

Ne aggódj meg érti azt ha nem a legjobb és legszebb a házatok:) ne parázz nem kell:)

Sikert és még több szerelmet:)

18/L

2009. dec. 20. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszaitokat! <3
2009. dec. 20. 20:08
 5/5 anonim ***** válasza:

Ha szeret, nem hiszem, hogy foglalkozni fog vele...:) És elkezdheted az utalgatást is talán.

Na meg ki tudja neked mi a szép:)

Lehet egy kis villa:)

2009. dec. 20. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!