Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » KOrkülönbség túl nagy lenne?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

KOrkülönbség túl nagy lenne?

Figyelt kérdés

A sulinkban az iskolatitkárnak bejövök csak az a gáz h 27éves a pasi, én meg csak 15,5

de nekem is tetszik rég óta, azóta mióta idejárok ebbe a suliba, és párnapja elmenntem vele sétálni mert elhívott és amikor elmennt megcsókolt.

Most mit csináljak?

15,5/L


2009. dec. 20. 19:42
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
a korkülönbség maga nemlenne vészes ha nem 15lennél,de tetudod,énis mindig idősebb pasikkal jártam,csak vigyázz magadra kérlek és mutasd be a szüleidnek egy anya ki tudja olvasni mit is akar töled a srác...17/L(26éves baráttal)puszi és légy óvatos nagyon!
2009. dec. 20. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Ez a kérdés már volt.
2009. dec. 20. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
ezt már tegnap is megkérdezted -.-
2009. dec. 20. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
köszi a választ az elsőnek! puszi
2009. dec. 20. 19:46
 5/11 anonim ***** válasza:

háát sztem nagyon gááz XD

föleg ha ez kiderül a suliban.... XD te dolgod de én nemtenném.. :D

16L

2009. dec. 20. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
ez gáz és szánalmas és nevetséges. egy 15 évews csitri egy 27 éves iskolatitkárral...ez mekkora poén már?:D én akkorát röhögnék ha látnálak titeket hogy na :D
2009. dec. 20. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Szerintem a hapsival gond van,ha egy ilyen csitrire vágyik.
2009. dec. 20. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Ha 18-20 leszel akkor nem lesz akkora a kor különbség,de van egy tippem csak azt akarja.....Normális ember nem kezdd ki egy 15 évessel,nem tudom mennyire vagy fejlett a korodhoz képest,de ez egy 27 éves palitól gáz.....
2009. dec. 20. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

én is majdnem teljesen biztos vagyok benne, hogy csak azt akarja. A másik dolog az, ha ez kiderül, kirugják a suliból. A harmadik, h fel lehet jelenteni, bár ebben nem avgyok biztos :S lehet csak 14 alatt. :\

egyébként mesélek vmit...egyik osztálytársam(16)és 60 éves férjes gyerekes csávója van. ez mienmáár.undorító; a lány csak naív, a férfinek csak egy fiatal csaj kell...mondjuk rosszul jár, mert sztem a lány több sráccal feküdt le 16 éves létére mint a férfi felesége :DD

2009. dec. 20. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
1.vagyok,azért a 16-60 at ne hasonlitsd már a 15 27 hez...ember!
2009. dec. 20. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!