Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A legjobb fiú barátomba (nevezzük B-nek) szerelmes lettem. Ma történt valami furcsa. Mit lépjek erre?

Figyelt kérdés
Az történt, hogy a B már több mint 1 éve tetszik, de közbe voltak kieséseim amikor más tetszett.. de ő mégis újra és újra tetszik.Tudta hogy régebben bejött nekem, de most nem tudja. Ma 2 barátnőm (nevük: L és V ) megtudta. A L megkérdezte a B-től, hogy tetszik neki az Eszti, vagyis én. (persze én ekkor nem voltam ott, nem is tudtam) és mikor visszaértem a terembe, akkor A B lekiabálta a fejem, hogy Eszti nem tetszel nekem és elvörösödött.. Én erre(nem tudom mért) elkezdtem mondani, hogy mi van? nekem a L uncsija tetszik. (L uncsija olasz srác). Viszont délután V megkérdezte B-től, hogy miért kiabálta azt, hogy Eszti nem tetszel! (pedig V tudta, hogy miért) És azt válaszolta B, hogy talán járna velem, de csak kicsit tetszem. Egyébként Tavaly az iskolai eredményei rosszak voltak, idén pedig nagyon jók, és azt gondolja, hogy azért mert tavaly mindig kavart valakivel, most meg szingli és jó a suliba. Ezért lehet hogy majd nyáron több esély lenne. Amúgy chatelünk, beszélgetünk viccelődünk, szerelmi ügyekről beszélünk (persze nem mondom el neki h tetszik)
2014. ápr. 11. 18:25
 1/3 anonim ***** válasza:
87%
hàt akkor abc +qwerty és lesz asd
2014. ápr. 11. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
az biztos, hogy az abc nagyon megy :D Egyébként katyvasz ...
2014. ápr. 17. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

felfogtam mit írtál :D egyébként még eléggé fiatalkák vagytok, ha ilyet csak úgy elordít egy teremben, és lehet h tetszik neked, de az tuti, h még gyerek


ha össze is jöttök, ez amolyan nyári diákszerelem lesz talán, ha nagyon ügyes vagy, akkor talán több


beszélgetni szabad, célozgatni szabad, de aki nem epedezik érted első körben (úgy h már beszélgettek és nem is úgy h "csá mizu szia") akkor elég esélytelen h később nagyon elmélyüljön... legalábbis a tapasztalat az h akkor inkább csak futó kaland lesz


de tényleg fiatalok vagytok, ki tudja, próbálkozni érdemes

2014. ápr. 18. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!