Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megismertem fél éve egy lányt, időközben a legjobb barátommá vált, többször lefeküdtünk (rendszeresen) és mára szerelmes lett belém, ma közölte velem, valami tanács?

Figyelt kérdés

Rengeteg időt töltöttünk együtt, imádtunk egymással lenni..

Minden klappolt köztünk, de csókolózni nem csókolóztunk soha, mert nem akartam, egyfajta elköteleződést jelent már nálam.


Ma kinyögte, hogy szerelmes belém és nem tud továbbra együtt lenni velem úgy, mint barát. Nem tud a közelemben lenni így..


Szeretem nagyon, de mint barátot. Nagyon csinos lány, nőies, és nem mondhatni, hogy nem az esetem, de valahogy a legjobb barátomat látom benne. Egyébként vonzódom hozzá.


Segítség? :/


2014. márc. 14. 22:45
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
talán ezt így elmondhatnád neki...
2014. márc. 14. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Megtettem már, erre volt a reakciója az, hogy nem tud többé a közelemben lenni, mint szimpla barát..
2014. márc. 14. 22:48
 3/7 anonim ***** válasza:
Mi akadálya hogy ne barátok legyetek?
2014. márc. 14. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Attól, hogy vonzódom hozzá, még a legjobb barátomat látom benne. Érzelmeim nincsenek iránta, átverni/megbántani pedig nem szeretném!
2014. márc. 14. 22:58
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Kérlek,ne foszd meg magad az életed nagy szerelmétől.!!

Akkor a legjobb,ha a szerelmed a legjobb barátod is.


Tapasztalat,ugyanígy voltam egy sráccal..vagyis ő velem..a barátságunk lassan átcsapott szerelembe..mert én is megmondtam neki h sima barátként nem megy,szexpajtás meg nem akarok lenni..vagyis nem csak az..elgondolkodott...tulajdonképpen rájött hogy magának se akarta bevallani hogy többet érez amúgy ő is...sosem volt szerelmes..most az.Mondta hogy megbánta volna,ha csak a múlt béli elrontott kapcsolatok miatt nem megy bele.Te is megbánnád,hogy elszalasztod életed nagy szerelmét.

A szerelem az vonzalomból meg barátságból áll :)

2014. márc. 14. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Hát igazad van, a kapcsolatunk elég mély. Bármiről tudunk beszélni tabuk nélkül, nincs egy szótlan percünk sem. Már egymás szeméből tudjuk olvasni a mindennapi érzéseket, nagyon megértem magam vele.. nagyon jó érzés, hogy egy ilyen barátom van, akire bármit rábízhatok, mert tudom, hogy jó helyre kerül. =)


Letagadni pedig nem fogom a vonzódásomat, de többet tényleg nem érzek.. egyszerűen nem akarom elveszíteni a legjobb barátomat, pláne nem összetörni a szívét, mert eddig nagyon úgy néz ki, hogy azt teszem..

2014. márc. 14. 23:12
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

De miért feküdtetek le, ha egyszer csak barátok vagytok?

Tudom, hogy nagyon elterjedt mostanában a "barátság extrákkal" típusú kapcsolat, de itt is látható, hogy nem jó összekeverni a dolgokat. A szex NEM barátságba való.

2014. márc. 15. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!