Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Elmondjam neki? vagy jobblenne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elmondjam neki? vagy jobblenne ha hallgatok? (bővebben lent. )

Figyelt kérdés

1hónapos szünet után ujra összejöttünk barátommal de az az 1 hónap számomra borzasztó volt annyit sirtam és szenvedtem nemtudtam elhinni hogy vége nemtudtam elhinni h csak ennyi lehet.probáltam igy takarni hogy más ne vegye észre rajtam de már 1 idő után teljesen kibuktam szörnyű érzés volt.

De most ujra dul a láw.:]

de viszont...

már nem érzem azt mint régen..mert szeretek vele lenni de mégis valami van(nemtudom miaz.:S) van amikor teljesen eltudnék nélküle lenni de van amikor viszont annyira hiányzik hogy megőrűlők.

és megbeszéltük hogy mindent megbeszélünk egymással és én ezt elmondanám neki..

de nemtudom hogy jót tenne-e ez a kapcsolatunknak.

szal kérlek titeket segitsetek.


"én is meg a barátom is 15éves ."


2009. dec. 20. 20:25
 1/2 anonim ***** válasza:

Szerintem arról lehet szó, hogy csalódást okozott, amikor egy időre vége lett, és - érthető módon - nem (mindig) mered elengedni magad az újrakezdett kapcsolatban, mert félsz, hogy megint elhagy.

Szerintem ne beszélj neki ezekről az érzéseidről, mert azzal kimutatod a gyengeségedet, meg hogy milyen fontos Neked.

2009. dec. 20. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

azt tudja hogy nagyon fontos nekem..néha olyat mondok hogy megis bánom dehát nem tudom visszavonni.

azt mondtam neki már h nemtudnám elengedni soha. mert nmekem ő a szerelmem de a lelki társam is mert egyébként meg annyira elvagyunk amikor kettesbe vagyunk avgyis hogy ketten akár társaságba akár kettesbe..de mondom ha nem vagyok vele akor jön ki csak ez bennem..hogy nemtudommmit érzek.

2009. dec. 20. 20:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!