Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mekkora a megfelelő távolság...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mekkora a megfelelő távolság a pár tagjai közt szerintetek?

Figyelt kérdés

Én arra jutottam, hogy a túl nagy távolság se jó (az egy órán felüli mondjuk, bár függ attól, hogy vidéken, ahol pl éjjel már nincs busz vagy Budapest 2 végpontja közt), de az se ha a szomszéd utcában lakik, mert ha van egy buli pl és ott aludnál a másiknál akkor a szülők rögtön arra gondolnának, hogy igeeen, tuti ágytornázni akarnak, mert amúgy simán haza tudna jönni. Meg az se jó ha minden egyes percet együtt töltenek szerintem és a nagyon közeli lakás ezt is okozhatja.

Szerintetek? (Tudom hogy a távolság nem is mindig számít a szerelemben, de most a praktikát kérdezném)



2014. ápr. 11. 21:30
 1/4 Nemdetalánbiztos ***** válasza:
Ez ember és kor függő is. Most mondhatnám, hogy a szerelemben mindent lehet, de azért hosszú távon már nem mindegy.
2014. ápr. 11. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Egy egészséges 1500 km azért legyen közöttünk... :D
2014. ápr. 11. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
-15 cm. :D
2014. ápr. 11. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
100%

17 éves vagyok.Barátom kb 15-20 percre lakik. TÖKÉLETES! :D


Komolyan. Elég közel van ha kell, de ha szól hogy jön akkor pont el tudom intézni amit elkezdtem. :)

2015. márc. 26. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!