Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nekem már soha nem lehet normális párkapcsolatom?

Figyelt kérdés

Egyre inkább kezdem kényelmetlenül érezni magam, hogy pl régi osztálytársak, ismerősök, stb közül mindenkinek évek óta van normális kapcsolata, gyakorlatilag mindnek van 1-2 gyereke, nekem viszont se kutyám, se macskám. Nincs senkim, és nincs is kilátásba semmi. Ezek kifejezetten rosszul esnek. Ha megyek is valahova, (pl moziba haverokkal), akkor ők is szinte mind a párjukkal jönnek, ha körbenézek, ott is mindenki a párjával van. Csak én vagyok ilyen szerencsétlen bal**sz. Kapcsolatra gyakorlatilag esélyem sincs, mert már kinőttem a bulizós korból (nincs is a közelbe semmi jó hely), meg ugye nincs is kivel menni, kiröhögtetni pedig nem fogom magam. Két munkahelyen dolgozok, ezért max a hétvégéim szabadok, de akkor meg inkább kipihenem magam. Nem vagyok ocsmány, dagadt, visszataszító, ennek ellenére úgy tűnik a kutyának sem kellek, és valószínűleg nem is fogok.


Mindezt _NEM_ csajozási vagy ismerkedési szándékkal írtam!


32F


2014. ápr. 11. 21:35
 1/10 anonim ***** válasza:

semmi okod feladni a remenyt

nem csak bulikon lehet ismerkedni

de ha nem kezdemenyezel senkinel es nem probalkozol akkor eselytelen vagy

32 az meg nem olyan sok

2014. ápr. 11. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

még mindig jobban állsz, mint én, aki ugyan állítólag elbűvölő személyiség vagyok, viszont kövér és nő, ráadásul 36 éves.

szóval sokkal jobb esélyeid vannak.

az biztos, hogy ismerkedni ebben a korban nehéz, de nyilván vannak olyan összejövetelek, amikor nem kizárólag a barátaiddal vagy és új embereket tudsz megismerni.

és ha a közelben nincs jó hely, akkor menj egy kicsit messzebbre. :) járj mégis szórakozni (nem a tinibulizásra gondolok), egyáltalán nem nőttél ki belőle (szerintem nincs is olyan kor, amikor ebből kinő az ember, max. ha családja, gyerekei vannak), és főleg ne így állj a dolgokhoz, hogy "már sose lesz senkim", mert azon kívül, hogy magadat emészted és zárod be egyre jobban, ez kifelé is érződik (és innentől ez egy veszéllyes, öngerjesztő folyamat). szóval kalandra fel. nem kell, hogy életed párját megtaláld azonnal, de keresni mindenképp érdemes. ezt úgy értem, hogy nem kell rágörcsölni a dolgokra és mindent komolyan venni.

2014. ápr. 11. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Pedig én már teljesen kétségbe vagyok esve, főleg mikor látom a többi embert, különösen a jó idő közeledtével, mikor mindenki a parkban "nyomkodja" a másikat...

És igen, már teljesen rá vagyok erre görcsölve, szinte képtelen vagyok szabadulni tőle.

2014. ápr. 11. 21:56
 4/10 anonim ***** válasza:

es mennyire probalsz ismerkedni?

vagy mar feladtad?

nem jelenteko vagyok csak megjegyzem hogy en pont a 30-35 koruli ferfiakra bukok es szerintem sok lany van ezzel igy. nem vagy oreg, azt allitod hogy ocsmany sem. akkor mi a gond?

keress!!!

2014. ápr. 11. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

szinte semennyire nem próbálok ismerkedni.

egész egyszerűen nincs hol és kivel

mondhatni hogy már-már feladtam, kezdem elfogadni hogy így jártam. valószínűleg valami hatalmas bűnt követhettem el, hogy ez a büntetés jár érte...

2014. ápr. 11. 22:20
 6/10 anonim ***** válasza:

ilyesmit en is szoktam erezni:)

nem szabad feladni!

mar harmadjara irok valaszt ehez a kerdeshe es kezdem unni azt hangsulyozni hogy meg csak 32 vagy. nincs semmi elveszve

de ha nem ismerkedsz...

2014. ápr. 11. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

"szinte semennyire nem próbálok ismerkedni. "


hát akkor ne is csodálkozz hogy egyedül vagy.


Egy tipp: én pl internetes társkeresőn ismertem meg a feleségemet 4 éve. Miután regisztráltam, 2 hétre rá megismerkedtünk. Ő 6 hónapja volt akkor ott. Kicsit több mint 2 hét ismerkedés után találkoztunk, és azóta együtt vagyunk. 2,5 éve házasodtunk.


Csak nyitottnak kell lenni a világra:) 24/F

2014. ápr. 12. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
oké, de melyik netes okosság volt ez?
2014. ápr. 12. 09:12
 9/10 anonim ***** válasza:
Pont van itt egy 30-as nő három gyerekkel, megoldódna minden bajod.
2014. ápr. 12. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

8.


randihely.hu

2014. ápr. 13. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!