Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti, a korábbi csalódásaitok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti, a korábbi csalódásaitok és elutasításaitok miatt teljesen zárkózottá, szorongóvá változott, amúgy aránylag egész jóképű férfiak mikor hiszitek már el végre, hogy egy művelt, csinos, gyönyörű bombanőnél is lenne esélyetek, ha tennétek érte?

Figyelt kérdés
2014. ápr. 12. 01:48
 1/10 anonim ***** válasza:
Soha. Inkább nyafognak és kiírnak heti három önsajnáltatós kérdést.
2014. ápr. 12. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
74%
engem fejlődésre ösztönzött 1-2 kudarc,mert tudtam,hogy technikai és taktikai hibák miatt történhet az ilyen.
2014. ápr. 12. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Ezt egy művelt csinos bomba nő írta ki? :)
2014. ápr. 12. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Sokat kell még tenni azért és hiszem, ha látom.

Eddig egyetlen művelt, csinos, gyönyörű bombanő sem jelezte, hogy annyira érdekelném. Ami érthető is.

2014. ápr. 12. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Ha esetleg nevet váltasz Jaguárról Vérfarkasra, akkor talán.. :D


Viccet félretéve, tenni kell, semmi nem fog magától az öletekbe pottyanni.

2014. ápr. 12. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
35%
ez baromság hogy "taktikaii hiba" bátorság felszabadultság agyátok önmagatokat de mégis illem tudóan és akkor no para
2014. ápr. 12. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Engem az ún. "bombanők" taszítanak
2014. ápr. 12. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Taktikai hiba, igaza van egy előttem szólónak. Nem mindegy, hogy egy férfi a szeméből félelmet sugallva, lehajtott buksival, alig hallható sziával köszön, vagy úgy rendezi a jelenetet, mintha a nő szépsége egy pillanatra kizökkentette volna a mindennapokból, és élvezi azt a pár percet míg elkéri a telefonszámát/facebookját... :)
2014. ápr. 12. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
64%
Minden bombanőnél lenne esélyem,ha pl. megnyerném a lottó ötöst,mikor pár milliárd van rajta.:)
2014. máj. 26. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Akkor hiszem el , ha tapasztalom!
2015. aug. 5. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!