Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért van boldogabb és hosszab...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van boldogabb és hosszabb párkapcsolataik a ducibb csúnyább embereknek?

Figyelt kérdés
Egy buta csúnyább ember nagyon nehezen talál párt magának, de ha talál, akkor általában sokkal hosszabb ideig tart és boldogok. Én igy látom, miért?
2014. ápr. 12. 17:20
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
89%
Mert ők nem mutogatják a párjukat hanem szeretik.
2014. ápr. 12. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
0%
Talán mert úgy van vele, hogy örül ha valaki elviseli őt maga mellett, mivel amúgy sem nagyon válogathat, ellenben a szebbekkel.
2014. ápr. 12. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
0%
Mert beletörődnek!
2014. ápr. 12. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
mert nekik a belső értékek sokkal fontosabbak, látják egymásban a szépet, úgy fogadják el egymást ahogy vannak.
2014. ápr. 12. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Szerintem azért, mert ők sokkal jobban megbecsülik és értékelik a párjukat, ha találnak egy olyan társat, aki elfogadja és szereti őket úgy, ahogy vannak.
2014. ápr. 12. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
mert ha végre találnak valakit akkor fülig ér a szájuk és foggal körömmel ragaszkodnak hozzájuk h el ne veszítsék
2014. ápr. 12. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
86%

A nagy büdös lóf@@@szt törődnek bele, meg nem azért mert nincs jobb...


Nem külsőségek alapján választ, hanem belső értékek alapján.

Nem az neki a fontos, hogy hány kiló, hanem, hogy mit érez.

Nem az neki a fontos, hogy mennyire divatos, hanem az, hogy mire gondol.

Nem az neki az első szempont, hogy neki legyen a legjobb csaja, hanem az, hogy szeresse.


De akár jöhetnék a saját példámmal is. Nincs nagy házam ,sőt semmilyen, nincs autóm, nincs vagyonom, mozgássérült vagyok, kettőt nem tudok lépni... és van egy gyönyörű modell barátnőm :)


És most kapaszkodjatok bele valamibe!!! Ő kezdeményezett nálam :)


Szóval felejtsétek el ezeket az idiótaságokat.

2014. ápr. 12. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

7-es

Ment a zöld kész, köszi :)

2014. ápr. 12. 17:33
 9/13 anonim ***** válasza:

"Nem az neki az első szempont, hogy neki legyen a legjobb csaja, hanem az, hogy szeresse."


Akkor miért emeled ki, hogy "és van egy gyönyörű modell barátnőm"? Szerintem ez a 2 mondat teljesen ellentmond egymásnak.

Amúgy a modellek általánosságba véve rondák.

2014. ápr. 12. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Szerintem ez nem feltétlen van így. De az is tény, hogy a modell kinézetű lányokat nem épp a szerelem érdekli, hanem a külső és a pénztárca
2014. ápr. 12. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!