Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátnőm társkereső oldalako...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőm társkereső oldalakon van, és elég durva dolgokat írkál egyes embereknek. Nem tudom miért csinálja, nemlehet rá oka. mit tegyek? Véletlen tudtam meg.

Figyelt kérdés
2013. aug. 21. 20:56
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
80%
Dugd meg rendesen :)
2013. aug. 21. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
biztos jók az információid? lehet, valaki más lépett be, a neve ugyanaz, stb.
2013. aug. 21. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
biztos.
2013. aug. 21. 20:58
 4/12 anonim ***** válasza:
Ha igaz, akkor amit # 1 mond. Büntesd meg, alázd meg, dugd meg jó erősen és akkor eszébe nem fog jutni, hogy ilyent csináljon.
2013. aug. 21. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
48%
hogy itt mennyi a hímsoviniszta balf****sz.... ahh.. na h a kérdésre is válaszoljak: mi lenne, ha szembesítenéd???
2013. aug. 21. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Ha valóban nem tévedsz, akkor nem veszi komolyan a kapcsolatotokat. Én rákérdeznék, hogy miért, és ha folytatja tovább, akkor még időben lépj le, mert akkor sajnos ilyen fajta, és sokat fogsz szenvedni mellette.
2013. aug. 21. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
mivolna? kiakadna hogy mit kutakodok utánna, vagy valami hasonló gagyi szöveggel rámkenné az egészet, és én lennék a szar. holott tényleg csak véletlen bukkantam rá ezekre a dolgokra.
2013. aug. 21. 21:10
 8/12 A kérdező kommentje:
szenvedtem már eleget, és én is nagyon nagyon ezt fontolgatom.
2013. aug. 21. 21:11
 9/12 anonim ***** válasza:
furi azért h ez nem forditva van,mert a pasik szoktak ilyeneket csinalni.... hmm.. sztem akkor is szembesitsd.. es ha össze-vissza hadovál, akkor bármennyire is fáj, de dobd ki....
2013. aug. 21. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
ezt fogom tenni.
2013. aug. 21. 21:14
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!