Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok, ti mit szólnátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ti mit szólnátok hozzá, ha a barátotok kidobálná a ruháitok?

Figyelt kérdés

20 èves vagyok, és szeretek lazán öltözködni, kicsit sportosan. Farmer, bövebb feliratos vagy Disney mintás pólók, színes sálak, tornacipö. A hajam általában csak lófarokban van. Kb úgy nèzek ki, mint 15-16 éves tini.

A barátomnak ez nem igazán tetszik, ès kitalálta, hogy elegáns nöt csinál belölem. Ehhez lecserèli a teljes ruhatáram, mindegy, mennyibe kerül.

Kicsit rosszul esett, hogy nem vagyok jó úgy, ahogy vagyok...


2014. ápr. 12. 17:30
 1/6 anonim ***** válasza:
Mióta vagytok együtt? Mert ha pl 15 éves korodban jöttetek össze és már akkor is így öltöztél akkor érthető vmilyen szinten, h szeretné ha kicsit "felnőnél" az öltözködésben is. Persze azért nem kéne az egész ruhatáradat kidobnia, de az nem gond, ha venne neked 1-2 felnőttesebb, nőiesebb cuccot, hátha megszereted azt is.
2014. ápr. 12. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
hát én tuti kiakadnék és leosztanám. Nekem senki ne mondja meg hogyan öltözködjek :D és főleg ne dobálja ki a cuccaim
2014. ápr. 12. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Csatlakozom a másodikhoz. Ha a párom, ha nem, úgy seggbe rúgnám, hogy belilulna.
2014. ápr. 12. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Fish1 ***** válasza:
Elmagyaráznám neki, hogy ezekben a cuccokban érzem jól magam és olyat úgyse fogok felvenni, amiben nem érzem jól magam. Ha szeret, akkor nem szab feltételeket. Erőszakkal úgyse tud rávenni... te se szabsz neki ilyen feltételeket, nem? Ha tovább folytatja ezt, annak az lesz a vége, hogy feszültség lesz a kapcsolatotokban, ami sok jóra nem vezet.
2014. ápr. 12. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
én föltarkóznám konkrétan
2014. ápr. 12. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem hagynám magam, az biztos. Semmi joga ehhez, és ha most hagyod, hogy megalázzon, később csak rosszabb lesz.
2014. ápr. 12. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!