Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti mit csinálnátok ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit csinálnátok ilyen helyzetben?

Figyelt kérdés

Nem tudom mit tegyek..

Ti mit tennétek ha együtt lennétek valakivel de már nem szeretitek, viszont nem tudtok vele szakítani mert állandóan az öngyilkossággal fenyegetőzik?


2014. ápr. 12. 20:18
 1/7 anonim ***** válasza:
Elhagynám a fenébe.Úgy sem tesz semmit,annál drágább neki az élete.Nem szabad engedni,hogy valaki érzelmi terrorban tartson.
2014. ápr. 12. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

őőőhhhhh


szerintem szólni kéne erről valakinek..


konkrétan megmondta hogy ha szakítasz vele akkor öngyilkos lesz? (mondjuk ez a viselkedés megmagyarázza hogy miért nem szeretnél járni vele)

2014. ápr. 12. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Szakítanék. Nem az én felelősségem, mit csinál magával. Egy emberi roncs, akinek örmet okozna egy olyan kapcsolatban, amelyben a másik csak szükségszerűségből van még.

Beszélnék még közeli ismerőseivel (legjobb, ha a szüleivel).

2014. ápr. 12. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
de #1 ebben igazad van, de ha olyan lelki állapotban van akkor megteszi
2014. ápr. 12. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Hmm, jó kérdés.

Azt nagyjából el meg lehet látni, hogy tényleg megtenné vagy sem. A legegyszerűbb az, ha megutáltatod magad vele és úgy a letargikus érzés átmegy haragba.

2014. ápr. 12. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

#2 Konkrétan nem mondta de utalt rá, és próbálkozott is csak miattam mégsem tette meg..


#3 A szüleivel nem valami jó a kapcsolatuk..


#5 Ilyesmivel próbálkozok, de akkor megint feljön hogy megteszi..

2014. ápr. 12. 20:29
 7/7 anonim ***** válasza:

"A szüleivel nem valami jó a kapcsolatuk.. "


- Nem látom be, hogy ettől még miért nem volna ez egy járható út. Sok módon nem lehet jó két ember kapcsolata, megint más, hogyan változik meg vészhelyzetben.

2014. ápr. 12. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!