Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egy kapcsolat megváltoztathatj...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy kapcsolat megváltoztathatja az ember személyiségét?

Figyelt kérdés

Mióta kapcsolatba vagyok a barátommal, teljesen más lettem, és negatív irányba változtam, amit a többiek is látnak rajtam.

AMik szívből jöttek régen, már nem jönnek úgy. És hiába próbálok visszaváltozni, nem megy. Ha nincs velem(pl. eltávolodunk, vagy nyaral), akkor visszatér a "régi énem", és a többiek is látják, hogy kicseréltek.

Ugyanakkor meg elszakadni nem tudok a barátomtól(hosszú történet), de hiányzik a régi "Énem"...

Volt már valaki így?


2014. ápr. 13. 14:28
 1/10 anonim ***** válasza:
Nem de tudom magamról, hogy pozitív irányba változnék.
2014. ápr. 13. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Megváltoztathatja. Sajnos?
2014. ápr. 13. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Jobb esetben én is pozitív irányba változnék, csak sajnos ez nem "szerelmi kapcsolat" volt, hanem bele kényszerítettem magam dolgokba amikbe nem kellett volna, és most jön ki a negatív hatás rajtam...

2014. ápr. 13. 14:36
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
csak ha gyenge, és hagyja magát (az lehet, hogy a változás ettől még pozitív)
2014. ápr. 13. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Olyan embert keress,aki felfelé húz,és azt érzed,hogy pozitívan hat rád,vele lehetsz igazán önmagad.

Ha nem illetek össze akkor tényleg megváltozol miatt rossz irányba :/ sajna nekem is volt már ilyen,de elengedtem őt,jól tettem!

Nem tudom te hogy vagy vele,de szerintem nem érdemes nála leragadnod,gondolom nem ő az egyetlen férfi,és nem ő az igazi,ha visszafog,és megvéltozol miatta.

Nekem sokkal rosszabb kedvem is volt ezalatt az időszak alatt,mindig azt kellett néznem,hogy mikor mit csinálhatok,és mit nem,hogy neki megfeleljek...de nem bírtam sokáig.Mikor eltávolodtam tőle,kinyílt a világ.

2014. ápr. 13. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Előfordul, hogy egy rossz pár elszívja az életkedvedet.
2014. ápr. 13. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Ugyan ez van velem is!!!

Mintha a szívemből olvasnál...

Bár nem szabja meg, én is ezt érzem, hogy figyelem, mikor mit csinálhatok. Egész délután jól vagyok, és amikor tudom, hogy este chatelni fogunk, görcsben van a gyomrom, lemondani(vagy megmondani, hogy nem leszek) meg nem tudom. Már pánikbeteg vagyok miatta, sajnos, és ez nem én vagyok. De nem tudok elszakadni, pedig igyekszem. És egyedül érem magam...

2014. ápr. 13. 14:44
 8/10 A kérdező kommentje:
Akkor azért lettem ilyen, amilyen. Nem gondoltam volna, hogy ekkora befolyása lehet.
2014. ápr. 13. 14:44
 9/10 anonim ***** válasza:
Az alapvető személyiségedet és jellemvonásaidat nem,viszont változhat a gondolkodásod pozitív és negatív irányba egyaránt.Egy olyan ember,aki nem illik hozzád,sok fájdalmat okoz neked,vagy beszabályoz,egyértelműen lefelé húz.
2014. ápr. 13. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
2014. ápr. 13. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!