Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek mit érezhet? Soha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mit érezhet? Soha többé nem fog velem beszélni? Mindenki véleménye érdekel.

Figyelt kérdés
Megismertem egy lányt akinek van barátja.. Tök jól elvoltunk és elkövettünk egy hibát. Annyira jóba lettünk,hogy csókolóztunk. És egy srác kérdezgetett rólunk és megtudta,hogy hogy és mint van ..megtudta a barátja.. Azóta a lány nem keres engem egyáltalán, nagyon szeretem őt. Hiányzik nekem. Sajnos évfolyamtársam. Iskolában sokszor rám néz,nem keres. Bocsánatot kértem, lesem szart. Jövőre máshol fogok tanulni és nem akarok tőle haraggal elválni. Kérlek adjatok valami hasznos tanácsot. (tudom,hogy ha összejönnék vele velem is ezt tenné,de nem akarom,hogy megtudja, hogy én mennyire szeretem őt és hiányzik nekem.)
2014. ápr. 13. 16:21
 1/1 anonim ***** válasza:

Nem azért nem beszél veled, mert utál. Azért nem beszél veled, mert a párja megtudta, ráadásul még csak nem is tőle, és nyilván megbeszélték, hogy ez kettejük közt csak akkor működhet, ha nem beszél tovább olyan sráccal, aki neki bejön. Mivel smároltatok, ki lettél zárva - teljes joggal. Ez döntés, választás kérdése. Ha kiszeretett volna a barátjából, valószínűleg most szakítottak volna, és a csajszi, ha némi mosolyszünet után is, de menne vissza hozzád. Bár valóban nem tűnik nagy hűséges típusnak...


Ne emészd magad, ez most már tök mindegy. Ha a pasija ultimátumot adott, egyértelmű, hogy kerülni fog téged minden szinten. Sajnálom.

2014. ápr. 13. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!