Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tudnál valaha, valakit annyira...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tudnál valaha, valakit annyira szeretni, hogy feladd érte az egész addigi életed?

Figyelt kérdés
2014. ápr. 13. 17:33
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
Nincs is annál szebb, s könyörtelenebb. Nincs annál nagyobb boldogság és fájdalom. Így igen. Már majdnem olyan mint az édes savanyú cukor.
2014. ápr. 13. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
Nem... Sajnos én eleve nem is tudok igazán szeretni :\
2014. ápr. 13. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
Igen, van olyan személy, akiért nagyon sok mindenre képes lennék, de csak akkor tenném meg, akkor változnék, ha ez nem lenne teljesen viszonzatlan, tehát ha tudna egyenlő félként kezelni.
2014. ápr. 13. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
elég papucs dolog lenne...szóval remélem nemfog előfordulni
2014. ápr. 13. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:

A gyerekemet.

Ha lesz egyáltalán, mert sajnos egy-két évnél tovább eddig egy pasi mellett se bírtam ki, apa nélkül meg nem akarok... :(

2014. ápr. 13. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
Persze, még örülnék is neki, mivel a jelenlegi életem szart sem ér.
2014. ápr. 13. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
igen.. van akiért bármit feladnék.
2014. ápr. 13. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:

Hülye lennék!


Feláldozni az addigi életedet hobbikkal, tevékenységekkel, elfoglaltságokkal, haverokkal, mindennel együtt egy nőért? Hát, kösz, de inkább nem!

2014. ápr. 13. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:

Attól függ hogy miért kéne feladnom?! úgy értem, hogy azért mert szeretem és mondjuk neki muszáj kimennie külfödre dolgozni és azt szeretné hogy kiköltözzek vele, igen feladnám. Ez most morbid lesz: ha baleset éri maradandó sérülése lenne, igen feladnám a "kényelmes" életem, hogy Őt segítsem...

DE! Ha mondjuk nem fontos dolog miatt kéri pl. hobbijáért akar élni és mondjuk AMIATT elköltözni, átgondolnám, hogy feladjam e...Ez szerintem nagyon szituáció függő.


L24

2014. ápr. 13. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim válasza:
Igen...és megbántam.
2014. ápr. 13. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!