Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Volt valaha olyan nő akinek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt valaha olyan nő akinek egész élete során nem volt egy párkapcsolata sem valamilyen lelki okokból kifolyólag?

Figyelt kérdés
kíváncsi vagyok létezik e ilyen :)
2011. máj. 5. 21:31
 1/8 anonim ***** válasza:

Nekem. Nem találtam olyat akivel kölcsönös lenne a szerelem, és a testemmel sem vagyok elégedett, pedig van aki szerint nem is nézek ki annyira rosszul.


19/l

2011. máj. 5. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Igen,biztosan.Én nem rég olvastam egy cikket egy 80 valahány éves angol asszonyról,akinek soha nem volt kapcsolata,se testi,se semmilyen,soha nem volt szerelmes,hidegen hagyták a férfiak,inkább utazgatott.

Hát nem tudom,de szerintem ez nem normális dolog,legalábbis én biztos meghalnék férfiak nélkül(és nem,nem a szex hiánya miatt:)

2011. máj. 5. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
21:35 Mert válogatós vagy, és a kevésbé jóképű fiúk nem kellenek.
2011. máj. 5. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
És akkor mivan, ha nem kellenek neki? Hadd válogasson. Még csak 19
2011. máj. 5. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

2. ez durva :D...

Am 19 az még nem olyan sok :)

2011. máj. 5. 21:46
 6/8 anonim ***** válasza:

21:41, inkább igényességnek mondanám. Testileg még csak lenne aki tetszene, de ez nagyon kevés...


Egy 107 éves nőről olvastam, hogy még szűz, de ha jól emlékszem neki már volt kapcsolata.

2011. máj. 5. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Sok ilyen férfi és nő él a világon, olyan is akinek a kapcsolat 1 este vagy pár hónap, vagy olyan aki évekig futnak a reménytelen után, azok akik szeretik a bántalmazojukat a lelke mélyén mindenki deffektes.
2011. máj. 5. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Jómagam nem bírnám ki ha évekig nem lenne párom. Egy hónapja vagyok egyedül, de elég rossz:D De hogy évekig... Nincs, aki szeressen, és akit viszont szerethess, ne érezd hogy fontos vagy valakinek, hogy valaki vár és aggódik érted... Nem bírnám ki
2011. máj. 6. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!