Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek miért csinálja...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek miért csinálja ezt a volt barátom?

Figyelt kérdés

23 éves vagyok, volt egy párom 2 évvel ezelőtt szakítottunk. Az elmúlt 2 évben nem beszéltünk egy szót sem, nem is találkoztunk. Rossz viszonyban váltunk el, mert becsaptam. Előtte már egyszer jártunk, akkor is miattam lett vége, ő akkor nagyon tönkrement. A második szakítás után már jól bírta. Nagyon nagy szerelem volt egyébként a miénk, komolyan vettük, csak sajnos velem voltak bajok,nem tudtam megmaradni egy helyben, amit a mai napig bánok.


Szóval ebben az elmúlt 2 évben mindkettőnknek volt egy másik komoly kapcsolata, és valahogy szinte napra pontosan ugyanakkor szakítottunk mindketten. Az én legutóbbi barátom egy agresszív ember volt, az ő barátnője egy 10 évvel idősebb nő. Különböző okok miatt az ő kapcsolatuk nem működhetett, de úgy váltak el, hogy szeretik egymást. Én úgy jöttem ki a kapcsolatomból, hogy hála istennek, vége.


2 év után újra elkezdtünk egymással beszélni, én meg a volt párom, találkozgatni is szoktunk. Ő napi szinten keres, elvisz ide-oda. Pár nappal ezelőtt úgy alakult, hogy iszogatás közben összemelegedtünk, megcsókolt, és azóta ha találkozunk, úgy viselkedik velem, mintha a barátnője lennék. A múltkor a kollégáival voltunk, akkor kb úgy mutatott be, mint a párját, úgy is viselkedett velem. Egész este fogta a kezem, ölelgetett, csókolgatott, el sem ment mellőlem.


Rákérdeztem nála hogy mit gondol erről az egészről. azt mondta hogy már 2x próbáltuk, nem ment, és fél, hogy most is ez lenne. Nem tudja h kész van-e egy új kapcsolatra, hogy egyáltalán akar -e kapcsolatot, de hogy nagyon jól érzi magát velem, és nem akarja, hogy ne legyen ez, ami most van köztünk. Azt mondta, hogy ne gondolkozzunk, majd alakul valahogy az egész.


Közben én megint nagyon beleszerettem, mint régen, és úgy érzem, hogy azóta felnőttem, de igazán, és most már meg tudnám őt becsülni.Szerintetek lehet még ebből valami? Miért csinálja ezt velem?


2014. ápr. 14. 12:27
 1/3 A kérdező kommentje:
Ő 25 éves
2014. ápr. 14. 12:30
 2/3 anonim ***** válasza:
Azért mert kellesz neki. Ne bonyolítsd túl a dolgokat, élvezd, hogy vele lehetsz és szeresd, de még ne mondd ki! Várd míg ő teszi ezt
2014. ápr. 14. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Bizonyitsd be ezúttal hogy megérdemled Őt! :) Sok boldogságot!!! :)
2014. ápr. 14. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!