Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A párotokkal mennyi idő után...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párotokkal mennyi idő után mertetek fingani egymás előtt?

Figyelt kérdés
Ez egy 100% komoly kérdés, érdekelnek a vàlaszok.
2014. ápr. 14. 17:52
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
100%

ma 20:03


akkor te inkább felpuffadsz? :D

én mindig is amondó voltam, hogy az ember párja ne csak a párja, szerelme legyen, hanem: a párja akit szeret; a legjobb barátja akiben megbízik; a haverja akivel tud hülyülni és nem szégyenl előtte dolgokat :) Ha te nem így vélekedsz, puffadj fel, legyen bélgörcsöd és menj el dokihoz :D


L24

2014. ápr. 14. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
25%

Igen is undorító szokás!



Senki előtt nem fingok hangosat, meg lehet oldani halkan is, vagy ott van a wc!


Aki meg sokat fingik, annak emésztési problémája van, amivel illene orvoshoz fordulni, amíg nem lesz késő!



Nem viselnék el olyan bnőt, aki fingana előttem!

2014. ápr. 15. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
100%

ma 12:15


Itt nem volt szó sok fingásról :D Istenem de prűd vagy...ez egy egészséges biológiai folyamat, ha megvan a kellő bizalom és intimitás 2 ember közt miért ne lehetne hangosan kiengedni?! Pl. a páromnak úgy esik jól, nálam ritkán fordul elő a hangos, de kiengedem :) Minek szégyenljem? Ezen nincs mit szégyenleni.

2014. ápr. 15. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
Még most se merek előtte fingani. :S
2014. ápr. 17. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim válasza:
100%

"Aki meg sokat fingik, annak emésztési problémája van, amivel illene orvoshoz fordulni, amíg nem lesz késő! "

Miért lenne már késő? Én is sokat fingok, mégis tökéletesek az eredményeim. Igaz, nem fingás miatt kerestem fel az orvost. Megnézném, hogy ilyennel ki megy el hozzá. Doktor úr, állandóan szellentek, mit tehetnék? Szerintem jól kiröhögne vagy elküldene wc-re.


A fingás különben is egy természetes dolog. Lehet, hogy sokaknak undorító, de ennyi erővel akkor a hurutos köhögés, tűsszentés is az. Azokért mégsem hisztiznek ennyien. Attól hogy valaki finnyás, kényes teremtés, még nem kell leszólni azokat az embereket, akik bevállalják páruk előtt a természetes énüket. Egyébként a kérdésben nem sorozatlövésről volt szó, hanem 1-2 kiengedett galambról. Bírom, hogy sokan egyből a bélrákkal, asztalra szarással, nonstop fingással jönnek egy ilyen kérdésnél is. Nem lennék a párjuk helyében.

2014. ápr. 20. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim válasza:
100%
Ahogy összejötünk, utána nem sokkal. Nálam ez a mérce. Akit zavar, azzal nincs közös jövőnk. Nem vagyok hajlandó min. 50 évig pufadni és szenvedni, mert a csaj finnyás. A közvetlen, őszinte embereket szeretem.
2014. ápr. 20. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim válasza:
100%
3 hónap
2014. ápr. 22. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

Nem is tudom.. én nem kötném időhöz. Inkább az a kérdés, hogy miként reagálja le az ember..

Nekem volt 1x 1x, hogy véletlenül kiszaladt.. persze, ha sejtem előre, hogy valami készül, akkor félrevonulok... pláne nem törekszem arra, hogy egy étkezést vagy közös tv nézést dobjak fel ilyesmivel.. pláne nem csinálok belőle viccet, persze nálunk van, hogy csak humorosan elütjük a dolgot.. amúgy a minimum, hogy elnézést kérek. Fordítva szintúgy.. és persze nem csinálunk csatát meg ilyesmi.. de erre meg azt mondom, ha igazán megtalálja a zsák a foltját, általában egy ilyen problémában is nagyon hasonló a reakció. Akkor kínos ez, ha valaki pukkant egyet.. jellemzően férfiaknál, fiúknál tapasztalom ezt.. sőt, esetleg még humorosan közli, hogy készül valami (tehát volna lehetősége kihagyni...) dallamot játszik vele és még el is várja, hogy a hölgy tapsoljon a produkción.. és konkrétan a hölgy szinte elhányja magát..

a nem a puki miatt... hanem a körítés miatt.. primitívségnek tartom. Persze, ha mindkét fél így kezeli, akkor meg ismét nincs baj.. hiszem egymás közt nem mind1?


Tehát, ha véletlenül kiszalad, az úgy gondolom, hogy megbocsátható bűn, és mondjuk az nem a feltétlen bizalom jele, hogy amikor csak eszedbe jut, elengeded magad. Hangsúlyozom, ha egymás közt ez az alku, akkor nincs baj.. ha különbözik a habitus.. akkor igen.. :)


Amúgy meg.. akkor sejtheted, hogy kezdesz kiszeretni a párodból, amikor zavar a horkolása, lábszaga stb.


39F

2014. ápr. 22. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
100%
Úgy mutatkozok be.
2014. máj. 3. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!