Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti szoktatok beszélgetni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti szoktatok beszélgetni a párotokkal az egymás iránti érzéseitekről?

Figyelt kérdés

Nem konkrétan arra gondolok, hogy kimondjátok, hogy "szeretlek"... hanem valami hosszabb "szerelmi vallomás"... hogy elmondjátok milyen boldogok vagytok együtt és milyen jó hogy egymásra találtatok?

Nálatok van ilyen?


Párommal másfél éve vagyunk együtt és bár bókolunk egymásnak, és "szeretlek"-ből sincs hiány, ilyen "vallomás" sose volt... és múltkor amikor egy nagyszerű nap után, elalvás előtt mikor átölelt, olyan jó volt, és annyira szerettem volna neki elmondani őszintén, hogy mennyire örülök hogy van nekem, és hogy korábban nem is gondoltam volna hogy ilyen barátom lesz...


De aztán nem tettem mert úgy gondoltam, egy fiúnak ciki lenne ilyet hallani, vagy nem érdekelné a nyálas szöveg... Szerintetek?


20/L


2012. jan. 3. 10:58
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

mi szoktunk ez tök alap dolog, megerősíti az érzelmeket és nyugalmat épít fel.


22/F

2012. jan. 3. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
13%

Kedves kérdező.


Az igazi szerelemnek nincs szüksége ilyes fajta szavakra.

Az érzéseket nem deffiniálni kell, hanem éreztetni. :)


22/f

2012. jan. 3. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
ha te lány létedre nem mered neki elmondani akkor tőle mégis mit vársz?
2012. jan. 3. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Mi olyanról szoktunk beszélgetni, hogy annó amikor még nem jártunk, csak találkozgattunk meg buliban összefutott a haveri társaságunk akkor már mit éreztünk/mit gondoltunk egymásról. :) Aztán mi változott.. és most mit érzünk ahhoz képest.


De amikor csak fekszünk egymás mellett.. és a szemembe néz.. és látom a nézésén, hogy IMÁD.. na az, mindent elmond számomra. Jobban, mint a szavak! :)

2012. jan. 3. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Nem minden ember szereti v tudja kifejezni ilyen módon az érzéseit. Ismerek olyan párt is ahol a férfi sose mondta h "szeretlek" (ennek persze okai vannak de most nem mennék bele) és mégis tökéletesen megvoltak. Éreztetni kell nem mondani. Mert van viszont aki mondja de soha nem érezteti. Sztem többet ér egy szónál ha érzed amit a másik érez
2012. jan. 3. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Ha két ember szereti egymást, mindent meg tudnak beszélni. Egy szerelmi vallomást pedig sose ciki hallani, max akkor, ha az illető nekem nem tetszik.


F/29

2012. jan. 3. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Igen, no nem olyan gyakran, de egy-két havonta valamelyikünkből kitör egy kisebb monológ :)

Két éve vagyunk együtt, majdnem ennyi ideje együtt is élünk.

23/N

2012. jan. 3. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
én nem szívesen beszélek az érzéseimről, főleg nem azzal, akivel kapcsolatos.így volt ,hogy meg kérdezte az épp aktuális csajom, hogy "szeretsz?".a pasik nagy része szerintem ilyen,mint én
2012. jan. 3. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 Veky ***** válasza:
Mi nem, de szeretném... F/20
2012. jan. 3. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Dehogy ciki!! Nálunk gyakran van ilyen, én kezdtem azzal, hogy kimondtam a dolgokat, aztán a párom is felbátorodott, azóta magától is mondja, meg persze érezteti is. Ha úgy érzed, jólesik neki elmondani, amit épp gondolsz, szerintem egy próbát megér, meglátod, hogyan reagál. Egymás közt semmi sem ciki, ha nincs ott más 3. személy, akkor miért kellene szégyellni?
2012. jan. 3. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!