Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elmegyek vele de csak ha eljegyez?

Figyelt kérdés
Baratom kulfoldre akar menni. Mostanaba nem abnyira vagyok biztos az erzeseibe. En vallasos vagyok szuleim is es tiltanak tolle nagyon durvan. Ha nem jegyez el akkor nem megyek ki vele. Lehet en vayok a hulye de en meg igy nem tudok vele elmenni ha en mindent megtettem erte o meg nem tartja ontosnak ezt meg halogatja
2014. ápr. 14. 20:46
 1/7 anonim ***** válasza:
Hány évesek vagytok?
2014. ápr. 14. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
22 vayok o 23
2014. ápr. 14. 20:49
 3/7 anonim ***** válasza:

Ne is haragudj meg, de ha engem ilyen választás elé tennének, gondolkodás nélkül otthon hagynám az együtt eltöltött akár több közös éveinket.

21F

2014. ápr. 14. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Inkább keress olyat aki vallásos és fontosnak tartja. Ha ez a srác nem tartja fontosnak akkor zsarolhatod bármivel, csak rosszabb lesz.
2014. ápr. 14. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
De ha szeret mert nem teszi meg? Igy egyutt lehetnenk es en is boldog lennek
2014. ápr. 14. 20:51
 6/7 anonim ***** válasza:
Mert más a pillanatnyi szeretet, és más az amikor már Ő kéri az eljegyzést. Sokan hajlamosak egy kalap alá érteni a kettőt, pedig attól hogy szereti valaki a másikat, még lehet esze ágában sincs feleségül menni.
2014. ápr. 14. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Azt hiszed, hogy attól, mert eljegyez és együtt kimentek külföldre még nem alakulhatnak úgy a dolgok, hogy ne adj isten szétmentek? Nem a gyűrű fogja a kapcsolatotokat megerősíteni. A gyűrű lényege, hogy egy erős kapcsolatot megpecsételjen. Erőltetni nem szabad az ilyet! Tök fiatalok vagytok, mégis mit akarsz?! Menyasszony lenni mindenáron? Aztán ha mégis szétmentek és találkozol egy másik fiúval majd annak is egyből a menyasszonya akarsz lenni, vagy mi? Vallás ide, vagy oda, addig míg nem vagy képes magadat eltartani, míg nincs biztos jövedelmed és a szüleid támogatására szorulsz ne az legyen a legfőbb problémád, hogy menyasszony legyél! Amúgy meg a normális az, hogy fél év jegyesség után következik a házasság. Sosem értettem mi értelme van évekig jegyeseknek lenni...
2014. ápr. 15. 05:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!