Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak, ha kedvesem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak, ha kedvesem Gyakori-függő?

Figyelt kérdés
Keveset tudunk együtt lenni, csak munka után, késő este vagyunk együtt, de akkor is folyton ezen az oldalon lóg, ahelyett, hogy velem foglalkozna. Kapcsolatunk elég friss, de komolyan tervezünk együtt a jövőt illetően, ezen az egy dolgon kívülminden rendben van, nem azért teszi, mert meguntuk volna egymást, egyszerűen csak képtelen elszakadni ettől az oldaltól. Tegnap beszéltünk erről, megpróbál jobban odafigyelni erre, igazából arra lennék kíváncsi, hogy más is volt vagy van-e hasonló helyzetbe, és hogyan oldotta meg.. Ja, es mindkettőnk harmincon túl van már.

2014. ápr. 15. 07:06
1 2
 1/11 PearlDiver ***** válasza:

Azta, ez nem gyenge... Lődd tele a gyakorit erről szóló kérdésekkel :P

Vagy inkább egyezzetek meg, hogy segítesz neki válaszolni, ő meg cserébe gyorsabban végez :)

2014. ápr. 15. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Írj ki egy vele kapcsolatos kérdést, mi meg írjuk, hogy "Gizi,lépjél le!!!Gizi lépjél le!!!" Úgyis megtalálja:D
2014. ápr. 15. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Szerintem én is függő vagyok. Anonim Gyakorifüggő szervezetben ki lenne benne?
2014. ápr. 15. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Én benne vagyok, mivel én is GyK. függő vagyok! Most egy szűk hónapra sikerült lejönnöm, de már megint itt vagyok, és ez már kb. 4 éve....

39f.

2014. ápr. 15. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

#3 - Én benne lennék és vezetném is az oldalt ! :-))

Régen én is Gyakori-függő voltam, de ma már csak akkor szörfözöm rajta, ha épp szabad percem van és olyan kérdést látok, ami felkelti az érdeklődésemet.

Nem rossz ötlet ez az Anonim Gyakorifüggő szervezet, esetleg ötlet hol lehetne megvalósítani ? ( interneten persze )

2014. ápr. 15. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

ÁÁÁ, nem az interneten kéne, ha nem a valóságban, s ott lehetne akkor ismerkedni is! :)

Szólunk a "debreceni srác"-nak is!

2014. ápr. 15. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Nem mondom, hogy én nem lógok itt gyakran, de csak akkor teszem ezt, ha nem vagyunk együtt, igy nem megy az együtt töltött idő rovására, részemről tehát inkább csak hobbi...

Miért, ha lenne ilyen, össze is jönnétek önsegélyező találkozókra? :) Mondjuk kezdetnek lehetne egy Facebook csoport, kizárólag nickneves felhasználókkal... Hm?

2014. ápr. 15. 09:15
 8/11 anonim ***** válasza:

#6 - A valóságban ennek nulla esélye van, vagy ha igen, akkor maximum néhányan lesznek, míg a " függők " az egész országban vannak :-))


Nem kivitelezhető az, hogy mindenki találkozzon egy adott pontján az országnak, erre senkinek sincs ideje és pénze.

2014. ápr. 15. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
#7 - Ja, valami ilyesmire gondoltam én is. Facebook vagy más virtuális hely, ami mégsem Gyakori, de támogatná a leszokást xD
2014. ápr. 15. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
:DD nekem volt egy chatfüggő barátnőm kb fél évig, hát az elég durva dolgokat csinált.. chatesekről csinált magának hátteret, meg gyűjtögette róluk az adatokat, vezette mappákban, naplózásokat elemzett, ilyeneket küldözgetett a legjobb chates ismerőseinek.. egyszer belenéztem a chates mappájába, abban voltak olyan durva dolgok, hogy inkább lepasszoltam a csajt, beteges.. kicsit pszichopata volt, nem volt egy barátja, egy ismerőse sem a való életben, kimondottan csakis chates körökben mozgott, chates ismerősei voltak.. suli után fejvesztve rohant haza chatelni kora délutántól egészen éjfélig.. mesélhetnék sokat erről a fél évről, visszagondolva szórakoztató volt.. arra volt féltékeny, ha chaten valamelyik lányhoz hozzászóltam pár szót, de arra soha, ha a való életben beszéltem valakivel, beteg.. :D
2014. ápr. 15. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!