Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátnőm szakított velem,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőm szakított velem, és hatalmas űrt hagyott bennem. Mi tévő legyek?

Figyelt kérdés
Röviden: 4 hónapja vagyunk együtt a barátnőmmel, és eddig úgy tűnt, hogy nagyjából minden rendben van, jól éreztük magunkat egymással. 1.jén 3 hétre külföldre kellett hogy menjen dolgozni, egy másik barátnőjével. A 3.nap közölte velem, hogy nem szeret, és hagyjuk egymást innenstől fogva békén. Ennek előjele se volt, azt láttam volna. Lehet a barátnője beszélte tele kinn a fejét? Mi történhetett? Azóta nem is beszéltem vele. Talán 1-2 szót, írásban hogy minden ok -e vele, stb. Mi tévő legyek? 3.a óta padlón vagyok :( Köszönöm a segítséget!
2014. ápr. 15. 13:20
 1/3 anonim ***** válasza:
Vagy a barátnője magyarázta tele a fejét, vagy talált valaki mást. Szerintem felejtsd el, az lesz neked a legjobb.
2014. ápr. 15. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ne haragudj, hogy ezt mondom, de ha azt írod, hogy "nagyjából minden rendben van",akkor igazából nincs rendben, csak épp rálegyintesz az adott problémára, hogy az nem olyan vészes. Szóval megkérdezném, mit jelent az a nagyjából?


A másik pedig, ha a barátnőd szeretne, akkor bármivel "teletömhetné" a fejét a barátnője, nem hagyna el. Nekem aztán mondhat akárki akármit, nem fogom emiatt elhagyni a páromat. Szerelmes ember ilyet nem tesz.


Ha a véleményemre vagy kiváncsi, akkor szerintem rájött, hogy kint pasizhatnékja van, megtetszett neki valaki, és inkább szakított, mert rájött, nem is szeret téged.


30/n

2014. ápr. 15. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

4 hónap lol. Ha 40 éve lennétek együtt akkor azt mondom, hogy oké, megvisel. De ez nem volt kapcsolat, főleg ha csak ennyi a vége.


Kár rá a időt és az energiát pazarolni. Idd le magad vagy keress másik nőt. mindig van másik és mindig van jobb!

2014. ápr. 15. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!