Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fb-n szakított, de miért nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fb-n szakított, de miért nem adott magyarázatot a szakításra?

Figyelt kérdés
Minden jól alakult, ezért sem értem a dolgot. Persze nagyon nehéz a természete, de elfogadtam. Mindig végig hallgattam, ha valami baja volt. De ha nekem, azt meg kellett tartanom magamnak. Ebbe is bele törődtem. Azt hittem idővel megváltozik. Egyik nap hirtelen azt írta, hogy nem akar olyan nőt mint az exe, meg az anyósa. Én erre kikeltem magamból és leírtam kit érdekel már megint az exe meg az anyósa. És hagyjon már békén velük, mert nagyon unom. Azóta nem írt, nem keresett. Ennyi volt részéről?
2014. márc. 26. 11:26
 1/9 anonim ***** válasza:
De mondta hogy szakított, vagy tett valamit amin ezt látod? Csak mert nem beszél veled, az nem jelenti hogy szakított. De én azért a helyedben megpróbálnék beszélni vele.
2014. márc. 26. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy ennyi volt. Örülj neki!!!!!
2014. márc. 26. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Furcsa természet, sosem tudhatod, mi jár épp a fejében :/
2014. márc. 26. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

örülj, hogy vége...jobbat érdemelsz.

:D:D:D

2014. márc. 26. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
letámadott egyik nap ezzel, semmi előjele nem volt. az exes anyósos szöveggel. mivel ez nekem már nem tetszett, így megírtam neki, hogy ezekből elegem lett, hagyjon ezzel békén, annyit írt oké... . konkrétan nem írta hogy vége. de nem fb-n szokás szakítani tudtommal és megbeszélni ilyen dolgokat.
2014. márc. 26. 11:38
 6/9 Költőnő? ***** válasza:

ha pszichológus v lelkiszemétláda kellett volna neki némi extra szex-el, örülj neki, h off.

Egy kapcsolat nem erről szól.

2014. márc. 26. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

ujabb pelda a nepszeru teveszmere, miszerint a szakitashoz jar valamifele indoklas vagy magyarazat, ami aztan megfellebbezheto/cafolhato stb.

Nem, nem jar.

A szakitas szukseges es elegseges feltetele az, hogy legalabb az egyik fel igy dontson. Pont.

Azert szakit, mert szakitani akart, ennyi, es ez eleg kell legyen.

2014. márc. 26. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Moszuke ***** válasza:

én a lelki szemetes funkciót nem nevezném párkapcsolatnak és még ok sem kell hozzá, hogy megszüntessék ezt az egészet.

ráadásul kedves kérdező jó lenne ha észrevenné, hogy érzelmileg manipulálják önt!


örülj neki, hogy vége lett. ennek nem lett volna jó vége..

szerintem jó előjel egy párkapcsolat kezdetén ha a pasi az exéről és az anyósáról "áradozik"?.. hm?

2014. márc. 26. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
csak manipulált, de ezt sajnos később, utólag vettem észre. mert el akartam fogadni őt a hibáival együtt. de mikor napokon keresztül csak az exéről és anyósáról kellett hallgatnom, olvasnom, elszakadt a cérna nálam, és kiosztottam. lehet jobb ez így, nekem nem hiányzik sem ő sem a vele eltöltött időszak.
2014. márc. 26. 13:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!