Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek szeret valamennyire?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek szeret valamennyire?

Figyelt kérdés

43 éves papíron nem független nő vagyok. A kedvesem 35 éves.

Hetente találkozunk és lefekszünk egymással. Ez az első olyan kapcsolatom ahol úgy érzem én adok többet,/aktivabb vagyok az ágyban/. Minden alkalom után szinte "lebegek" a boldogságtól. Aztán elkezdek kételkedi az Ő érzéseiben. Nem keres, csak akkor, nem dicsér szinte soha sem. Semmi apróságot még nem kaptam tőle, másnak lájkolgat nekem sosem. A barátnőm -aki tud a viszonyunkról- azt mondja, ha kapcsolatot tart fenn velem, ágyba visz akkor biztos, hogy érez is irántam valamit. Hiszen vannak körülötte nők, ha én kellek neki akkor minden rendben van. Szerinte én a korkülönbség ellenére jobban nézek ki mint Ő. Én viszont pont ez miatt bizonytalan vagyok. Sosem volt fiatalabb párom. Nekem ez szerelem volt első látásra. Érezhet irántam valamit?


2014. ápr. 15. 17:25
 1/1 Naif_Hazazi ***** válasza:
Maradjatok távol az ágytól egy kicsit és eldöl hogy mit szeretne. ha csak azon jár az agya és elkezd bunkó lenni akkor egyértelmü
2014. ápr. 15. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!