Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok/Nők valaki ismerkedni? 18F

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok/Nők valaki ismerkedni? 18F

Figyelt kérdés
Magammal szemben nagyok az elvárásaim.(Gondolok kinézetre,tanulás stb) Ez rendben van. Meg vagyok elégedve magammal,magabiztos vagyok. :) Másokkal szemben nincsenek nagy elvárásaim, ugyanis társfüggő vagyok. Képes vagyok szeretni egy teljesen átlagos szolid csendes(nembaj hogyha egy kicsit visszahúzódó) lányt. Akit megszeretek ahhoz hűséges vagyok! :) Nagyon szeretnék egy társat... :) Volt már kapcsolatom. :) Magamról bővebben privátban! :) Írjatok! :)

2014. ápr. 15. 20:35
 1/2 A kérdező kommentje:
Még annyit hozzátennék hogy pusztán társfüggőségből senkivel nem kezdenék kapcsolatot... De az tény hogy nagyon nem szeretnék egyedül lenni mivel én ilyen vagyok, nem vagyok szeretethiányos mivel nagyon sokat szeretnek.. Én csak szeretni szeretnék! :) Az elvárásaim azért nem nagyon mert nekem az bőven elég hogyha valaki szeret engem és őszinte és tartja magát valamilyen erkölcsi normához! :) Azt próbáltam elmagyarázni hogy adok magamra és a kinézetemre, de a felszínesség és mások megítélése pusztán kinézet alapján taszító gondolat számomra. Hozzám illő párt szeretnék mert akárkibe nem lennék képes beleszeretni, ez tény. De nem vagyok előítéletes.
2014. ápr. 16. 16:24
 2/2 anonim ***** válasza:

Szia!

Olvastam a kérdésed, szerintem beszélgethetnénk :)


17/L Szabolcs megyéből

2014. ápr. 16. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!