Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Gyengéim a molett lányok! Hol...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gyengéim a molett lányok! Hol tudnék ismerkedni velük?

Figyelt kérdés
30 éves, normális pasi vagyok, budapesti.. neten keresztül gondoltam, élőben nem biztos, hogy jó néven venné a lány, ha leszólítanám.
2014. márc. 29. 21:16
1 2 3 4
 1/40 viktorvarga ***** válasza:
10%

társkaresőkön vannak dagi nők,könnyenlehet birni azokkal,nem nagyon ugranak rájuk..

pl badoo

2014. márc. 29. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/40 anonim ***** válasza:
91%
Ha molett a csaj és leszólítod sztem biztos örülne. Ne fossál tesó. :D
2014. márc. 29. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/40 aaaaaaavbnn ***** válasza:
14%

lehetőleg olyan helyen, ahová feketék is járnak, mert köztudott, hogy nekik a ducibb lányok jönek be. És a duci lányok szeretik a társaságukat..


A neten a love.hu-t ajánlom, illetve egyéb társkereső oldalt, ahol egyből láthatod a profilképen, mi a helyzet. Ha a lány csak arcképet tesz fel magáról, és alulról fényképezte magát, akkor az arra utal, hogy molett.

2014. márc. 29. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/40 anonim ***** válasza:
65%
McDonalds
2014. márc. 29. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/40 anonim ***** válasza:
9%

Ha társkeresőn nincs profilkép és/vagy nincs kitöltve a súly, akkor szintén molett. :)


Egyébként szerencsés vagy, mert a dagi nők tényleg nem jönnek be a férfiak 90%-nak, így alig van konkurencia.

2014. ápr. 1. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/40 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi segítő hozzászólásokat!:)


Igazából eddig azt vettem észre, hogy a vékony lányok többsége nagyképű (tisztelet a kivételnek!), sosem ismerkednének hozzám hasonló nagydarab (nem kövér!) pasival..

2014. ápr. 1. 11:45
 7/40 anonim ***** válasza:
15%
rondarandi.hu
2014. ápr. 15. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/40 anonim ***** válasza:
95%
ez nem vicc, van ilyen :)
2014. ápr. 15. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/40 anonim ***** válasza:
61%
Haver, akkor nem a molett lányok a gyengéid, hanem egyszerűen nem tudtad megdugni a vékony csajokat, így beletörődtél. Fogalmazás ötös
2014. ápr. 15. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/40 anonim ***** válasza:
31%

A fenti kommentek jókat írnak. Szerencsés vagy ha valóban az ilyenek tetszenek. Én képtelen vagyok rávenni magam egyre is, pedig az ideálom inkább combosabb, seggesebb lány, de a dagadtakra sajnos rá se bírok nézni :(

Pedig sokkal jobb fejek.

2014. ápr. 25. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!