Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek én komplikálom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek én komplikálom túl, vagy a kapcsolatunk rendben van?

Figyelt kérdés

2 hónapja vagyok együtt a barátnőmmel,nagyon szeretem,és remélem ő is engem.

Első kapcsolatunk mindkettőnknek,amikor mondom neki csók után,hogy szeretlek,ő is mondja,hogy én is.

Neten búcsúnál is szokta mondani,utolsó 2-3 alkalommal megvártam írja-e ő :)

Elvileg nem nézek ki rosszul,magas is vagyok az átlaghoz,ő meg nem tartja magát szépnek,és lehet,hogy azt gondolja,hogy csak kihasználom?nnagyon tetszik külsőre is,de belsőre főleg!!Találkozókat általában mindig én mondom,de ő mindig beleegyezik,holnap úgy találkozunk,hogy nem megy suliba,de lesz 1 órája a családi progrma előtt,és elmegyünk valahova.

Meg nem akart csókot anno,amikor náthás volt de nem bírtunk magunkkal. :)

Neten ő is ír én is írok neki,utobbi időben kb. fele-fele arányban :)


2014. ápr. 7. 20:20
 1/3 A kérdező kommentje:
Kérdés lemaradt : A baj az hogy csendes vagyok,kicsit félénk,és azt hiszem unalmas vagyok neki,mert hát élőben nem mosolyog folyton,amikor gondolkodik,vagy beszél.De általában van,hogy csak egymásra nézünk mosolyogva.Suliban mosolygunk egymásra.Kérdeztem uncsi vagyok-e,azt mondta nem vagyok :*
2014. ápr. 7. 20:21
 2/3 anonim ***** válasza:
Ööö... mi a probléma?
2014. ápr. 7. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Csak nő. Én is elvártam a pasiktól,hogy ő hívjon el randira. Ez így normális. Ha szereted akkor tedd boldoggá. Olyan kevés manapság a normális srác aki nem csak "arra" hajt. Ha te az vagy bizonyítsd be. De ne legyél papucs. Az se jó.
2014. ápr. 8. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!