Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit gondoltok, mikor csinál...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok, mikor csinál ilyet egy lány?

Figyelt kérdés

Találkozgatunk néha (ő a csaj), hetente-kéthetente. Legutóbb búcsúzáskor kérdezett valami "velőset", belelendültem a mondanivalóba, majd egyszerre csak rámvetette magát és megcsókolt, hosszan, közben elég érzéki hangokat adott ki....

Majd utána azt mondta, hogy "hol is tartottál? félbeszakítottalak..."


Járni akar, vagy csak szexet szeretne? Vagy ez ennyi volt?

Utána befejeztem a mondanivalómat, majd elköszöntünk egymástól, nem beszéltünk meg következő találkozót.... Ennek már 4 napja. én sem kerestem, ő sem. Szerintetek? Amúgy én 27 vagyok, ő 26.


2014. ápr. 16. 22:06
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem írom le mert lusta vagyok
2014. ápr. 16. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
48%
Nem lennék a helyedben...
2014. ápr. 16. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
de miért nem kerested? ő már kezdeményezett, ha akarsz valamit, akkor most neked kéne
2014. ápr. 16. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Egyszerű, hívd fel és beszéljetek meg egy randit. Aztán derítsd ki, hogy mit is akar. Te vagy a férfi, vedd kezedbe az irányítást. :)
2014. ápr. 16. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
.
2014. ápr. 30. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!