Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Prostituáltként dolgozom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Prostituáltként dolgozom jelenleg is, de magányosnak érzem magam. Hogyan találhatnék párt magamnak?

Figyelt kérdés
Amikor éppen van, olyankor az elején mindig nagyon jó, de aztán féltékenyek lesznek és nem tudják elviselni a munkámat. Pedig ebből nem csak magamat tartom fenn, hanem az aktuális páromat is. Tényleg nehéz megérteni, hogy ez számomra csak munka? És ha olyan rossz a megítélésük erről, akkor eleve miért kezdtek ki velem? Általában a vendégekből kerül ki a párom, ezért nem is értem a dolgot.
2014. ápr. 16. 23:54
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
90%
Mert kislány aki igazán szeret téged az képtelen mással megosztani téged.
2014. ápr. 16. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
10%

"ebből nem csak magamat tartom fenn, hanem az aktuális páromat is"


Engem meggyőztél. Leszel a barátnőm?

2014. ápr. 16. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
90%
már bocs, de normális férfi nem fogja elfogadni a munkádat
2014. ápr. 16. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
rájön milyen érzés ha semilyen mértékben nem vagy az övé
2014. ápr. 16. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:

"ebből nem csak magamat tartom fenn, hanem az aktuális páromat is"


Engem meggyőztél. Leszel a barátnőm? *2


Az egyetlen probléma, hogy én még csak 19 éves vagyok, gondolom te már pár évvel idősebb :D

2014. ápr. 17. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
100%

csak annyit jegyeznék meg, hogy:


1. Ne tarts el senkit abból, hogy árulod a tested.


2. Nem a legszerencsésebb a szakmád, párkapcsolat szempontjából. De ez eléggé nyilvánvaló miért is van így.


3. Abban igazad van, hogy ha prost ikhoz járnak, akkor nem kellene elítélniük.

2014. ápr. 17. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
75%
Szerintem az a helyzet, hogy egy ideig jó vagy ingyenprostinak, csak aztán vagy megkedvel annyira, hogy zavarja, hogy más is dug, vagy megun.
2014. ápr. 17. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
75%
le kell raknod a f a sz t, nincs mese.
2014. ápr. 17. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
90%
hát persze tök reális hogy a barátnőmet éjjelente ki tudja kinek a fia kurgatja valami eldugott kamionos parkolóban ezt komolyan gondoltad really ?????! eszed legyen már gyöngyöm szerinted miről szó legyen kapcsolat ? ezek szerint ha éppen a párod baltás gyilkos akkor az se baj mert neki az a munkája.. ?!
2014. ápr. 17. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
*miről szól egy
2014. ápr. 17. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!