Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Valaki megtudná mondani hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valaki megtudná mondani hogy miért csinálja velem egy lány ezt?

Figyelt kérdés

LÉGYSZÍVES OLVASSAD VÉGIG, ÉS NE ÍRJÁL HÜLYESÉGET VÁLASZKÉNT ! minden azzal kezdődött hogy kiiratkoztam a régi sulimból és átmentem egy másikba . Eleinte nem voltam beszédes csak pár szót szóltam mindenkihez . Mindig amikor vége lettek az óráknak a suli előtt beszélgetünk egy picit . egyszer egy lány megkérdezte ki kíséri haza , hazakísértem . Ez október körül volt . nagyon jól alakult a helyzet köztünk . Nagyon beszédes lettem . minden nap együtt mentünk haza, jókat beszélgetünk stb.. Februárba egy lánytól megtudta hogy én már nyár óta nem történt semi. Pár héttel késöbb elment sielni és amikor viszajött nem akart hozámszolni , amikor hozábeszéltem elfordult vagy elment mintha nem is tudta volna hogy neki beszélek, és ha megkérdeztem hogy mér viselkedik és erre az volt a válasza hogy idegesítem. És már egyszerűen elment az életkedvem. Eközben tetőzi a többi lány hogy öleljem meg őket de én nem akarom őket és behisztiznek. És ez is elég

rossz Mér csinálja ezt velem ? Mér azok a lányok ,,szeretnek" akikkel nem törődök ? És mér az a lány szemétkedik velem akit szeretek ?

Még kibékülhetünk azzal lánnyal akit szeretek ?



2014. ápr. 17. 11:45
 1/9 anonim ***** válasza:
Talán mert egy buzgómócsing vagy?
2014. ápr. 17. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

nem vagyok , vannak sokkal idegesítőbb osztálytárs amis

Nem csinálok semit se csak ülök a széken lehajtott fejjel

vagy föl alá járkálok a terembe

2014. ápr. 17. 11:50
 3/9 anonim ***** válasza:

Tényleg elég furcsa ez a helyzet. Mindenképpen rákérdeznék még egyszer, olyan körülmények között, amikor csak ketten vagytok. Lehet hogy valaki bekavart, tisztázni kell a dolgot mindenképpen.

Fel a fejjel!!

2014. ápr. 17. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
vagy másokal beszélgetek
2014. ápr. 17. 11:51
 5/9 anonim ***** válasza:

mért ne békülhetnél ki vele?

most hisztizik egy kicsit de majd abbahagyja, velem detto ugyanez volt, járni nem jártunk utána se de azota az illetö a legjobb barátom, valoszinü h nem tetszel neki ugyh barátságnál több nem valoszinü h lesz

16/L

2014. ápr. 17. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Laylah ***** válasza:

"megtudta hogy én már nyár óta nem történt semi" ezt nem értem, illetve nem tudom, hogy jól értem-e: nyár óta nem volt senkid?

Egyébként tutira valami baja van veled vagy hallott valakitől valamit rólad, jobb lenne, ha nyíltan rákérdeznél, hogy mi a baj.

2014. ápr. 17. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Megkérdezem hogy mi baj van
2014. ápr. 17. 11:54
 8/9 A kérdező kommentje:
#6 megtudta hogy én már nyár óta szeretem
2014. ápr. 17. 11:55
 9/9 anonim ***** válasza:

Ölelgesd a többi lányt, ezzel meg legyél flegma, akkor majd féltékeny lesz és megint normális lesz... kb minden nő ilyen, ha rájönnek hogy szereted akkor egyből flegmák ...


Nők.......

2014. ápr. 17. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!