Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lehet ezt tolerálni? Így hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet ezt tolerálni? Így hogy legyen egy normális párkapcsolatom?

Figyelt kérdés

16 éves lány vagyok és a családom eléggé szétszórtan él a világban, egyedül anya és én élünk Budapesten.

Mindenki más külföldi, vagy külföldön él (van, aki "csak" 1300 km-re, de van, aki New Yorkban). Emiatt folyton utazok, néha úgy érzem, hogy a reptereken többet vagyok, mint az iskolába (magántanuló vagyok).

Nem tudom, hogy így mégis hogy lesz valaha igazi párkapcsolatom...

Szép vagyok, jól nézek ki, nem ezzel van a baj. Csak én többet szeretnék az alkalmi kavarásoknál és nem tudom, hogy lesz-e olyan ember az életembe, aki képes lenne elviselni azt, hogy össze vissza utazgatok folyton.


2014. ápr. 17. 11:51
 1/8 anonim ***** válasza:

A légikísérők is élnek normális párkapcsolatban, pedig

azok többet utaznak, mint Te. Szóval tuti, hogy lesz

normális párkapcsolatod :)

2014. ápr. 17. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
kb mennyi időt vagy pesten és mennyit távol és milyen időközönként utazol? ha az év nagy részében pesten vagy akkor simán lehet :)
2014. ápr. 17. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nekem is szét van szórva a családom, és utaztam is sokat és még is volt párkapcsolatom fiúként.
2014. ápr. 17. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Jojj ossze egy pilotaval :)
2014. ápr. 17. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Persze hogy lesz, nyilvan mikor mar csaladod lesz akkor nem fogsz folyton utazni, hanem az ev nagy reszeben veluk leszel.

A rokonokat meg evente egyszer ketszer meglatogatod, es ennyi.

2014. ápr. 17. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Te a messze élő rokonaid miatt lettél magántanuló? :S

Ez így elég gáz, emiatt nem kellett volna.

Lesz kapcsolatod. Munkád is lesz valamikor, nem?

2014. ápr. 17. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Ultimate Solution, igen, ők többet utaznak, mint én... De nem vannak hetekig ott egy helyen. Én viszont igen.


# 2/6

Ez elég változó, attól függ, hogy éppen milyen kedvem van, vagy hogy alakul a programom.

Most pl. itthon vagyok szombatig, akkor megyek Párizsba, ott leszek 2 hetet, majd repülök Londonba.

Utána itthon leszek, mert mama hazajön anya szülinapjára, de amikor megy vissza Svájcba, én is megyek vele.

A márciust az Államokban töltöttem a nagynénémmel, februárban apáéknál voltam Dubaiban. Szóval nagyon változó, hogy éppen mennyi időt töltök egy helyen.

Sajna többet vagyok a határon túl, mint Pesten.



# 6/6

Értelemszerűen ilyenkor nem a házban ülök egész nap és beszélgetünk... :)

Rengeteg barátom van mindenhol, a családommal néha nem is találkozom napokig, nem azért megyek általában, hogy velük minél több időt eltöltsek.

Szóval azért lettem magántanuló, mert rengeteget hiányoztam, sose akkor jöttem haza, mikor kellett volna.

2014. ápr. 17. 13:12
 8/8 anonim ***** válasza:
Ha nem azért mész,hogy a családoddal legyél akkor miért?
2014. ápr. 17. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!