Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

KedvesPitypang kérdése:

Szerintetek egy alakuló kapcsolatnál a fiú kezdeményezzen, vagy a lány? Ki hogy látja ezt?

Figyelt kérdés

Én úgy gondolom, ha a fiú akar tőlem valamit, akkor odajön hozzám beszélgetni, átkarol stb.

Vegyünk egy tipikus példát: A fiú, B lány, baráti társaság, na most, a fiú a haverokkal beszél, a lány meg a barátnőivel, ilyenkor nem kéne a fiúnak odamenni a lányhoz ha tetszik neki? Vegyük, hogy A fiú tovább beszélget, de B lány azt szeretné, hogy mellette legyen, együtt szeretne lenni vele. Milyen lenne ha B lány menne oda A fiúhoz, és ő karolná át?

Nem tudom, mit gondoljak, lehet, hogy a csajok túl sokat várnak el egy sráctól.. Én azonban úgy gondolom, a fiú legyen a kezdeményező... Néha lelkiismeret-furdalásom van, hogy lehet, hogy nekem kellene odamenni hozzá, és nem folyton arra várni, hogy majd ő odajön.

Mit szokás vagy mit illik csinálni ilyenkor? Értelmes válaszokat adjatok, kérlek!



2014. ápr. 17. 12:05
 1/9 anonim ***** válasza:
56%

Minek A és B jel, mikor nemük szerint úgyis megkülönbözteted őket? :D

Ideális esetben a fiú kezdeményez.

De az se baj,ha a lány.

2014. ápr. 17. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
53%
lehet régimódi vagyok, de nekem jobban bejön ha a férfi. határozottságot sugall, és nem pedig azt, hogy egy kisfiú még, aki nem tud leszólítani egy lányt/nőt...
2014. ápr. 17. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
75%
Lányok is ugyanúgy kezdeményezhetnek, nem kell mindig csak a sült galambot várni.
2014. ápr. 17. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
57%
3. Teljesen egyet értek. Ennek így kellene lenni mivel a lány dönti el kivel akar ismerkedni és kivel nem! Nem kell arra várni hogy a férfi kezdeményezzen.
2014. ápr. 17. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
57%

Jobb ha a fiú kezdeményez....lány max annyit tud tenni, hogy felkelti az érdeklődést Maga iránt és segít megfelelő körülményeket teremteni.

Ha a lány kezdeményez akkor legyen nagyon határozott, mert a kapcsolatban Ő fogja viselni a nadrágot!!!

2014. ápr. 17. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Az erősebb jellem kezdeményez, már ha van ilyen közöttük.


Ha nincs, akkor marad plátói kapcsolat.

2014. ápr. 17. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
49%
ám de, ha a nő kezdeményez, utólag mit kap azért? hogy ő volt könnyűvérű, mert le mert szólítani egy férfit. egyszer bele estem ebbe a hibába, hogy én kezdtem ki egy férfival, és a kapcsolat befejezése utána ilyet pletykáltak rólam... szóval maradjon a rendes felállás...
2014. ápr. 17. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
68%

Hát én mindig úgy voltam vele, hogyha egy pasi annyira sem tökös hogy kezdeményezzen...akkor nekem nem kell az biztos. Ennyi bátorság legyen már abban aki férfinak nevezi magát.


De biztos maradi vagyok:)

2014. ápr. 17. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
49%
Igen, a fiúnak kellene. De mostanában annyira nem képesek rá hogy ha tényleg akarsz valamit és nem akarod elveszíteni akkor muszáj kezdeményezned. :/ Tapasztalat!
2014. ápr. 18. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!