Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 21 évesen nem ciki társkeresőz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

21 évesen nem ciki társkeresőzni, egyáltalán van értelme ott ismerkedni KOMOLY párkapcsolat céljából?

Figyelt kérdés
RÉgóta vagyok egyedül és szeretnék egy társat Magam mellé, próbálkoztam élőben, MSN-en, de nem idáig nem sikerült.:S
2009. dec. 22. 10:33
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem ciki!De sajna sok az olyan regisztráló aki csak poénból vagy megfektetés céljából jelentkezik oda sajnos!Vagyis aki csak kihasználná a másikat!Ha érted mire gondolok!De remélem összejön neked és találsz egy rendes lányt vagy fiut!Sok puszi és csak ovatosan nem kell mindenkinek bedőlni mert nem ismered és tudod messziről jött ember azt mond amit akar!
2009. dec. 22. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Nem ciki szerintem csak vigyázz,mert az oda felregisztrált emberek többsége vagy csak azt akarja,vagy van valami beütése. Még nem voltam ilyen oldalakon,de bnöm igen......Ez tényleg nem ciki megértem a dolgot,szórakozó helyeken sem találni manapság normális embert max egy ilyen gyere be a wc-be egy menetre tipust:)
2009. dec. 22. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Fiú vagyok. Köszi a választ.
2009. dec. 22. 10:44
 4/14 anonim ***** válasza:
Szerintem msnen sokkal cikibb. A társkeresőn legalább látsz róla adatokat, ír magáról valamit. Én így találtam meg a mostani párom:)
2009. dec. 22. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Ellátnál néhány tanáccsal ezzel kapcsolatban?
2009. dec. 22. 10:46
 6/14 anonim ***** válasza:
Szerintem érdemes levelezni egy kicsit találkozás előtt, sok kiderül a másik stílusából, kérdéseiből. És elég sok felesleges randim volt, ahol jobb esetben jól elbeszélgettünk, de mindketten éreztük, hogy nem lesz második találka, rosszabb esetben az első 5 percben kiderült, hogy ő az ágyban szeretné az estét befejezni. De megérték ezek a találkák is, mert megismerkedtem jópár érdekes emberrel és érdemes volt várni a kedvesemre:) Mondjuk nekem durva találkám nem volt, a levelezéssel elég sok fura embert kiszűrtem és már nem találkoztam velük személyesen.
2009. dec. 22. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Neten sok társkereső oldal van, párom ott ismertem meg, ennek lassan 4 éve. Nem ciki, sőt. :)
2009. dec. 22. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Nem ciki, de oda a legtöbben azért regisztrálnak, mert szexpartnert akarnak találni maguknak. Ha komoly kapcsolatot akarsz, akkor a társkeresőket nem ajánlom. Bár ha fiú vagy, akkor még van is valamennyi esélyed, a lányok között kevesebb az olyan, aki párszor lefekszik veled, azután ott hagy.
2009. dec. 22. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
nekem vanegy barátnőm aki 24 évesen vetemedett a netes társkeresőre azóta együtt vannak a pasival és össze is költöztek.
2009. dec. 22. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Bátran ajánlom a társkeresőket, a való életben is épp elég vadbarom van, aki csak szexkapcsolatot keres. Csak kb. a felét kell elhinni a bemutatkozó szövegeknek és kell egy kis emberismeret és nem elsz semmi gond.
2009. dec. 22. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!