Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tényleg bizalmatlanságnak számít?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg bizalmatlanságnak számít?

Figyelt kérdés
Felhívtam a barátnőmet, hogy merre jár, mikor látogat meg. Erre kiakadt, hogy minden percéről tudni akarok, illetve nem bízok meg benne.. Tényleg akkora gáz lenne, egy ilyen kérdés?
2014. ápr. 18. 17:25
 1/8 anonim ***** válasza:
Bárcsak az én párom tette volna meg többször hogy ezzel felhív! Ne tudd meg hogy vágytam rá! Talán nem is futott volna zátonyra a kapcsolatunk...
2014. ápr. 18. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
ezt hányszor csinálod egy nap az a kérdés? attól függ.
2014. ápr. 18. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Tényleg fontos, hogy milyen gyakran hívogatod ezzel, valamint nekem pl. az is fura, hogy azt kérdezed, "mikor látogat meg"... Mintha az ő dolga lenne, hogy meglátogasson téged... érdekes.
2014. ápr. 18. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Egyszer, nem vagyok megszállott :D Mindent meg beszélünk, tudom, hogy nem csalna meg. Csak érdekelt, egyszerűen. Részemről fel sem merült a bizalmatlanság, szerinte ez meg pont az.. Mindketten 30 felett vagyunk, ilyet eddig nem tapasztaltam, de hátha én vagyok a tudatlan..
2014. ápr. 18. 17:42
 5/8 A kérdező kommentje:
Közel melózunk egymáshoz és megbeszéltük, hogy benéz hozzám, mert én csak holnap reggel végzek. Teljesen megszokott, hogy bejön hozzám, csak az érdekelt, hogy mikor.
2014. ápr. 18. 17:44
 6/8 anonim ***** válasza:
akkor szerintem csak rossz napja van/volt, de beszéljetek róla aztán kiderül az a legtisztább.
2014. ápr. 18. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Nem, ez nem bizalmatlanság. Csak foglalkozol vele, és érdekel, hogy mi van vele.

De tudod, manapság a "sz**rok rá, mi van veled" stílus a menő... :/

2014. ápr. 18. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Igen értem, de azért 30 felett vagyunk már és ez már nem az óvodás korszak. Még ha zaklatnám megértem, szó nincs beszabályzásról, hogy esetleg nem mehet ide, vagy oda, fel sem merült bennem ilyesmi. Tényleg ha 5x rácsörögtem volna, megértem de egy telefon és ezt veszi le, az tényleg elszomorít :(
2014. ápr. 18. 18:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!