Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek egy kapcsolatban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek egy kapcsolatban mennyire számít az anyagi helyzet? Bővebben lent!

Figyelt kérdés
Tegyük fel van egy srác, aki sok mindent megengedhet magának: autó, motor, nyaralások, és elég pénzes körökben mozog...sok olyan lányt ismer, aki tehetősebb. És van egy lány, aki átlag családból származik, de igényes a külsejére is, minden működik kettőjük között. Nem tudom, hogy merjem -e elhívni hozzánk? Mert ugye én átlag körülmények között élek, nem azért mert szégyellnék akármit is, csak félek, hogy ez rontana a kapcsolaton. Vélemény, tapasztalat, tanács?

2014. ápr. 14. 17:05
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Ha értelmes az az ember, akkor mi baj lehet? Nyilván tisztában van vele, hogy másképp élnek az emberek.
2014. ápr. 14. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Ha szeretitek egymást akkor nem fog számítani.. :) Nem azért van veled mert, hogy mennyi pénzed van hanem saját magadért.. :) Nem a pénzedet fogja feleségül venni hanem Téged!
2014. ápr. 14. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Ebben a felállásban nem számít, már ha a pasid amellett, hogy jómódú, értelmes is.

Fordítva számítana, ha ő lenne a szegényebb... Az önértékelését tennéd tönkre. :)

2014. ápr. 14. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Kicsit megnyugtatóak a hozzászólások. Csak tisztában vagyok vele, hogy a volt barátnőinek a nagy része anyagias volt. Másrészt, attól tartok, hogy az emberek azt fogják hinni, hogy kihasználom.
2014. ápr. 14. 17:08
 5/13 anonim ***** válasza:
Ha Ő igazán szeret akkor nem fogja érdekelni, hogy milyen az anyagi helyzeted... És? gondolom látja rajtad, hogy nem 40 ezer forintos cipőd van 60 ezer forintos táskád stb.. Ha Őt nem zavarja akkor nincs miről beszélnI! Azt hisznek amit akarnak.. azt is csak azért hiszik mivel csak irigyek :) #2 voltam
2014. ápr. 14. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Most le leszek biztos pontozva, de én abban hiszek, hogy az anyagiak csak a fiúk esetében fontosak. Vagyis:


Ha egy fiú csöves, az para. Ha egy csaj az, az nem gáz.


Rákeféltünk fiúk, ez van :)

28/csöves f

2014. ápr. 14. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

#3


Egy lány önértékelését nem teheti tönkre, ha "kevesebb" a másiknál...? Illetve egy férfi sem lesz feltétlenül lelki beteg attól, ha a barátnőjének több pénze van... Barátomat nem hiszem, hogy különösebben zavarná például, maximum az, hogy neki nincs, de az meg tőlem teljesen független dolog...

2014. ápr. 14. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Köszi 2es :) Teljesen igazad van. Egy ember értékét valóban nem a drága tárgyak határozzák meg. A ruhára visszatérve lehet én vagyok a megtévesztő, mert vannak márkás ruháim, meg pl járok szoliba, konditerembe, meg azért normális keretek között, ahova van kedvem és lehetőségem eljutok. Ezek a dolgok lehet megtévesztőek, de próbálok nem egy plázacicának tűnni.
2014. ápr. 14. 17:19
 9/13 anonim ***** válasza:

hívd el s megtudod mi lesz.

ha lenéz amiatt,hogy nincs kocsid,motrod, nemtudod elvinni nyaralni s emiatt elhagy,akkor nemkár érte.

2014. ápr. 14. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
9es abszolút igazad van :)
2014. ápr. 14. 17:21
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!