Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan tegyem magam érdekessé?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tegyem magam érdekessé?

Figyelt kérdés

Fel akarom hívni magamra a barátom figyelmét!!

Azt akarom hogy 1 percet sem bírjon ki nélkülem!


2009. dec. 22. 12:23
 1/10 anonim ***** válasza:
83%

Ha ez így lenne akkor meg te szarnád le őt. :D

Inkább örülj, hogy nincs így.

2009. dec. 22. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
87%
Úgy van, ahogy az előttem lévő mondja.
2009. dec. 22. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Öhömm. Ő nem sza*ik rám... csak szeretném érezni hogy nagyon fontos vagyok neki! És szeretném ha ő jönne utánam és nem én őutána... :/
2009. dec. 22. 12:37
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem érted, mit akarunk ezzel mondani Neked...

Ha megváltozna a helyzet... Egyből elküldenéd a 'csába.

2009. dec. 22. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
:-D És mégis mire gondoltál?? Ha magaddal nem tudod felhívni magadra a figyelmet, akkor az már régen rossz! Remélem most nem ezzel a "sexy rucit vegyél fel" szöveggel akarsz itt vigasztalódni..
2009. dec. 22. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Jóólvannn... ha nem tudtok normális választ adni, csak arról papoltok h hagyjam a P*csába akkor köszi nem kell...

És ha ő jönne utánam akkor sem lenne belőle elegem...

2009. dec. 22. 13:04
 7/10 anonim ***** válasza:
71%
akkor menj el fodrászhoz vegyélfel kiovágottabb felsőt pirosat ha barna a hajad feketét ha szőke és legyél szexysebb hiddel több önbizalmad lesz. és aztán szar is le egy kicsit de bunkó ne legyél és mindig legyen egy olyan nap mikor csak vele vagy és csak ő rá figyelsz:)
2009. dec. 22. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Oki ^^. Köszönöm a normális választ!! :) Ilyenre gondoltam
2009. dec. 22. 14:06
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Ne keresd egy darabig, tűnj nagyon elfoglaltak aki nagyon jól érzi magát nélküle is, persze ha ketres, legyél vele kedves, de azért kéresd egy kicsit magad jóha találkozni akar. Most nagyon nyeregbe érezheti magát mert futsz utána.
2009. dec. 22. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Hát igen... de most egy ideje nem találkoztunk... már keres is :P Köszih ^^
2009. dec. 22. 14:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!