Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Milyen ajándékot tudnék neki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen ajándékot tudnék neki adni?

Figyelt kérdés

A kávé imádó barátomnak milyen ajándékot tudnék adni névnapjára? Nem szeretnék sem bögrét, sem pedig csak úgy önmagban kávét

köszönöm a válaszokat:)



2014. ápr. 18. 22:56
 1/6 anonim ***** válasza:
Esetleg valami antik(jellegű) kávédarálót? Ajándékboltokban kapni, I guess.
2014. ápr. 18. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Johny88 ***** válasza:

[link]


Különböző kávé különlegességek vannak benne. - Nem túl drága -

2014. ápr. 18. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Csak a kávét imádja nem semmi haza megy nem a tvt kapcsolja be mondjuk meccset nézni, hanem nézi azt ahogy kifő aztán megissza és a bögréjével elmegy aludni ... kemény... komolyan ezen kívül nem szeret semmi mást?
2014. ápr. 18. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
amugy a 3.vagyok igaza van a 2.nak ha ragaszkodsz a kávéhoz egy ilyen exkluzív kávé a legjobb
2014. ápr. 18. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
3: de, sok minden mást is szeret, sok mindent csinál, csak most ezzel kapcsolatos ajándékkal szeretném meglepni:)
2014. ápr. 18. 23:27
 6/6 anonim ***** válasza:
73%
3 vagyok ha így döntöttél akkor egy olyan különleges jó van asszem chilis is valahol láttam meg most elvileg nagy keletje van (nem szemétkedésből mondom de állitólag sokan veszik még közeli ismerősöm is ivott) nem tudom mi a pontos neve de ha nagyon extrát akarsz/ami miatt meglepődik akkor van ez amelyik kávét megetetik a macskával és amit a macska kisz.arik azt főzik le elvileg a zamata miatt nagyon jó. Nem tudom én még nem kostoltam nem is tervezem. Amúgy meg ha van valami gyümölcs, íz fajta ami bejönneki lehet keresztezni a kettőt pl. szereti a szegfűszeget, vagy a fahéjat, narancsot veszel neki egy ilyen narancsos kávét, fahéjasat, csokisat, vanilliásat, asszem van savanyú kávé, erős pörkülésü, duplán pörkölt, stb. ilyenek láttam/hallottam idáig de ezt ilyen bevásárlóközpontokba nem nagyon v. csak ritkán van remélem tudtam segíteni... a macskás szerintem nagyot aratna :D. Bocs a helyesírási hibákért siettem.
2014. ápr. 19. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!