Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mitől unalmas nektek a barátot...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mitől unalmas nektek a barátotok lányok?

Figyelt kérdés

Mitől lesz nektek unalmas a pasitok?

Esetleg ha nem történik vele nagyon sok minden,de ha ti meséltek valamit,van hozzáfűzni valója,stb,néha vicces,akkor az elmegy?,vagy az uncsi nektek?

Barátnőm nem mondta,hogy unalmas vagyok,kérdeztem,és mondta ,hogy nem vagyok az..de félek,hogy ne hoyg az legyek.


2014. ápr. 18. 23:31
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha unalmasnak fog tartani , azt észre fogod venni. Nem úgy fog veled viselkedni , mint addig.
2014. ápr. 18. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Rossz az alapfeltételezés.

Unalmas vagy, hidd el. Ő is az, hisz veled van.

Ez a default value-tok :)


Namármost összejössz valakivel, jönnek a hormonok és ő izgalmasnak tűnik a számodra. jó esetben ez kölcsönös, de a vége az, hogy leszáll a rózsaszín köd és azt hiszed, hogy a másik szép, okos és izgalmas.

Törvényszerű, hogy mikor ez elmúlik, jön a felismerés, hogy a másik, többek közt, unalmas. A kérdés az, hogy ez mikor jön el és hogy addigra milyen egyéb kötelék alakul ki köztetek.


Olyasmin ne rágódj, ami tőled függetlenül van. Te csak tégy meg mindent amit tudsz: vidd el táncolni, rakd telen virággal az ágyát, s.opasd le a Duna-parton, néha csak úgy mard el magad mellől, aztán a legváratlanabb pillanatokban vallj neki szerelmet...

Egyet ne tegyél: ne parázz attól ami vagy és ne kérdezgesd tőle, hogy unalmas vagy-e.

2014. ápr. 18. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

Honnan a meggörbült verejtékes ló*aszból tudjam?

Rákérdezel és szerinted megmondja? xDD

nembaj,könnyeztem egyet ;)

2014. ápr. 20. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Több tisztelettel, amikor neten beszélsz ismeretlennel, te gyerek.
2014. ápr. 21. 00:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!