Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem tudok semmit írni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem tudok semmit írni egy búcsú levélbe? Az ex csajomnak lenne nem rég dobott ki és volt aki azt tanácsolta hogy írjak búcsú levelet az ex csajomnak könnyít a dolgokon (persze nem adom át :D )

Figyelt kérdés
1 szerelem volt van pasija már beszélni nem beszél velem azt mondta nincs miről beszélnünk . 1 szerelem volt már van pasija beszélni nem beszél velem azt mondta nincs miről beszélnünk .
2014. ápr. 19. 01:47
 1/6 anonim ***** válasza:
Minek akarsz neki levelet írni. Együtt fognak röhögni rajta az új pasijával... ha röhelyessé akarod magad tenni hát tessék.
2014. ápr. 19. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Minek?

Vége, tojd le.

2014. ápr. 19. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Azért nem, mert egy ostoba f_asz vagy, akinek nincsen fantáziája. Hát mégis mit szoktak egy búcsúlevélbe írni?


De a lényeg, hogy NE ADD ÁT. Azért írom le én is még egyszer, mert hátha azóta elfelejtetted. Amilyen hülye vagy.

2014. ápr. 19. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Ne írj neki semmit, én is hülye voltam, hogy írtam.


Mármint úgy értem, hogy ne add oda neki, mert verset én is írtam, amiben brutálisan meggyilkolom, de nem mondtam el senkinek meg nem adtam oda neki. Azután végül is jobb lett a lelkemnek.

2014. ápr. 19. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
kezd a levelet talán úgy hogy "kedves AIDS-es exbarátnőm" :D
2014. ápr. 19. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

én is írtam levelet SaRoltának de megmitatta a pasijának :(

mindig lejárattam magam előtte mert elvakult voltam megbolondîtott :(

2014. ápr. 19. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!