Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Valaki iránt lehet az ember...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valaki iránt lehet az ember 100%-osan közömbös, ha korábban nagyon nagyon szerelmes voltál? Bővebben lent.

Figyelt kérdés

1,5 év alatt sikerült kiszeretnem valakiből, és mostanra már nem foglalkozom vele. Nem gondolok rá, nem érzek semmi extrát, ha beszélünk, nem várom, hogy találkozzunk stb. Azonban a szívem mélyén tudom, hogy ha történne vele bármi rossz, akkor mindent megtennék érte. Nagyon furcsa érés ez.

Ha semmi nagyon rossz nem fog történni köztünk (nem bánt meg nagyon), hanem ilyen semleges marad a kapcsolatunk, akkor lehet, hogy egyszer már az ég világon SEMMIT nem fogok iránta érezni?

Remélem érthetően fogalmaztam, és köszi, hogy elolvastad. :)L



2014. ápr. 20. 15:14
 1/4 anonim ***** válasza:
nem
2014. ápr. 20. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
lehet.
2014. ápr. 20. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha nem éreznél iránta semmit és nem gondolnál rá akkor a kérdést se tetted volna fel.
2014. ápr. 20. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
IGEN! Évekig bele voltam zúgva, de rendesen egy srácba, azt hittem örökkön örökké lesz stb...NEM LETT!
2014. ápr. 20. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!